دانلود CorelDraw 2018 - کورل دراو 2018 + راهنمای نصب

دانلود نرم افزار کورل دراو ورژن 20.0.0.633 + راهنمای نصب
قبلی بعدی

دانلود CorelDRAW- CorelDRAW Graphics Suite 2018 ( کورل دراو) آخرین و ابتکاری ترین برنامه طراحی گرافیک شرکت کورل است! اسکچینگ و اسکن آن از کاغذ را فراموش کنید، و مستقیم با استفاده از ابزار جدید ما LiveSketch ایده های خود را از لحظه ای که خلاقیت به ذهن شما خطور میکند ثبت کنید. با دانلود CorelDraw 2018 ( کورل دراو) ویژگی های پیشرفته این مجموعه به شما کمک می کند طرح های زیبا، گرافیک، عکس ها و وب سایت ها را با  سهولت و اعتماد به نفس ایجاد کنید.

چه چیزی در CorelDRAW Graphics Suite 2018 جدید است:

خلاق یا مبتکر - Creative
خلاقیت خود را با حالت نقاشی جدید Symmetry، جلوه های منحصر به فرد، گزینه های خط جدید و بیشتر تقویت کنید.

تقارن - Symmetry
تقارن بخش مهمی از جریان گرافیکی است زیرا باعث ایجاد تعادل، هماهنگی و نظم می شود. تقارن در همه جا در طبیعت است، بنابراین شانس یک عنصر طراحی بر آن متکی است. به این ترتیب، CorelDRAW 2018 روش نقاشی Symmetry را معرفی می کند که باعث افزایش بهره وری شما می شود با بهینه سازی کارایی که معمولا فرآیند بسیار وقت گیر است. این به شما اجازه می دهد تا طیفی از طرح های متقارن، از اشیاء ساده به اثرات پیچیده kaleidoscopic، در زمان واقعی ایجاد کنید.

سایه بلوک - Block shadow

CorelDRAW یک علاقه مندی طولانی در زمینه برش وینیل، چاپگرهای روی صفحه و سازندگان علامت گذاری است، بنابراین بازخورد آنها برای توسعه هر نسخه از برنامه بسیار مهم است. CorelDRAW 2018 با استفاده از کاربران در آن صنایع، ابزار Block Shadow را معرفی می کند که به شما اجازه می دهد سایه های بردار جامد را به اشیاء و متن اضافه کنید. این ویژگی بصری، گردش کارهای reprographic را به میزان قابل توجهی باعث کاهش تعداد خطوط و گره ها در سایه ها می کند، کاهش زمان لازم برای دریافت فایل برای خروجی و به طور چشمگیری نتیجه نهایی را بهبود می بخشد.

ابزار ضربه -Impact tool

هنگامی که شما در طراحی نیاز به کمی بیشتر درخشش دارید، ابزار ضربه پاسخ شما است. با الهام از کتاب های کمیک و رمان های گرافیکی، برای سرعت و بدون نیاز به افزودن حرکت یا تمرکز بر یک عنصر در یک نقاشی مناسب است. فقط با چند کلیک می توانید نتایجی را به دست آورید که وقت گیر و کار زیاد نیاز دارد. ابزار Impact دارای دو حالت است: برای افزودن خطوط زوم که به معنای حرکت هستند، و Radial برای افزودن انفجاری از انرژی، موازی است. این اثرات اشیاء بردار غیر مخرب و بسیار قابل تنظیم هستند که می توانند با ابزارهای دیگر ویرایش شوند. سبک های متنوعی وجود دارد که می توانید آنها را به خوبی تنظیم کنید، یا می توانید تنظیمات ابزار را به طور تصادفی انتخاب کنید تا نگاه طبیعی بیشتری داشته باشید.

پیونتیلیزر - Pointillizer

فقط با چند کلیک، شما می توانید موزاییک با کیفیت بالا از هر تعداد از اشیاء بردار انتخاب شده و یا بیت مپ با استفاده از اثر Pointillizer تولید کنید. با الهام از تکنیک نقاشی Pointillism که در آن چندین نقطه برای تشکیل یک تصویر ترکیب می شوند، برای ساخت پوشش خودرو، پروژه های طراحی دکوراسیون و غیره عالی است. توانایی تنظیم تعداد، اندازه و شکل کاشی به شما امکان ایجاد خلاقیت بی حد و حصر می دهد. طیف وسیعی از گزینه های دیگر وجود دارد که می توانید با ایجاد طرح های قابل توجه آن را تجربه کنید. در حالی که دیگر راه حل ها می توانند تصاویر شبه ای شبیه سازی کنند، فقط CorelDRAW به شما اجازه می دهد که اثر را به عنوان یک گرافیک برداری استفاده کنید.

PhotoCocktail

اگر شما ایجاد محتوا تبلیغاتی، یا یک تصویر خانوادگی و یا یک قطعه از اثر هنری ایجاد میکنید، PhotoCocktail اجازه می دهد تا کلاژ عکس های خیره کننده تر و راحت تر از آنچه که می توانید تصور کنید ایجاد کنید. شما با یک عکاسی یا شی بردار به عنوان پایه موزاییک خود شروع می کنید، سپس یک کتابخانه از تصاویر بیت مپ را انتخاب کنید که به عنوان کاشی های موزاییک استفاده می شود و PhotoCocktail بقیه کار را انجام می دهد. شما کنترل کامل در مورد چگونگی ترکیب همه چیز با هم، نحوه خروجی کولاژ و حل و فصل نتیجه نهایی را دارید.

سازنده - Productive

افزایش بهره وری خود را با پیشرفت های عملکرد و کالیبر، و همچنان خلاقانه ، به وسیله ویژگی های جدید CorelDRAW Graphics Suite 2018 افزایش دهید.

زمان راه اندازی - Launch time

به لطف پیشرفت های عملکرد، زمان راه اندازی کاهش یافته است، بنابراین می توانید سریعتر از همیشه کار کنید.

پیش نمایش های بردار بهبود یافته - Improved vector previews

CorelDRAW Graphics Suite 2018 ( کورل دراو) بهره وری شما را با رندر سریعتر پیش نمایش ابزار افزایش می دهد؛ پیش نمایش منحنی، گره ها، و دسته ها؛ کنترل های اثر و لغزنده؛ و متن شما همچنین می توانید فایل های بزرگ را سریعتر باز کنید و از ویرایش صحیح منحنی پیچیده لذت ببرید. علاوه بر این، شما می توانید کارآمد تر به لطف پیش نمایش ابزار و شیء که قابل رویت تر و کاربر پسند تر است کار می کنند.

سریعتر با متن و فونت کار کنید

رندر سریع تر متن، به ویژه متن هنری، به سرعت بخشیدن به گردش کار طراحی کمک می کند. علاوه بر این، عملکرد لیست فونت در CorelDRAW 2018 افزایش یافته است، بنابراین شما می توانید به سرعت آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید.

سریعتر با فونت های ذخیره شده در شبکه کار کنید

پیدا کردن فونت مناسب برای کار راحت تر از همیشه است به لطف پیشرفت هایی که به Corel Font Manager می دهد که فونت مانیتورینگ ذخیره شده در شبکه را بهبود می بخشد.
 

هشدار زمانی که فونت ها را نمی توان جاسازی کرد

یکی دیگر از صرفه جویی در زمان یک اخطار جدید است که در هنگام ذخیره یک فایل لیستی از هر فونت که قابل تعویض نیست ظاهر می شود. این کار گردش کار مشترک را با شناسایی هر فونت که یک همکار نیاز به ادامه کار بر روی سند را ساده می کند، ساده می کند.
 

فونت های فیلتر بر اساس حقوق تعبیه شده
شما می توانید صرفه جویی زمان و بدون دردسر را با توجه به فیلتر فونت حقوق مجرمان جدید ایجاد کنید. این به شما این امکان را می دهد که فونت ها را براساس چهار مجوز فشرده سازی فونت معمول مرتب کنید، بنابراین از ابتدا می دانید که کدام فونت ها هنگام انتخاب سبک های متن استفاده می شود یا از آن اجتناب می کنند. این فیلتر به شما یک ایده سریع از آنچه کاربران دیگر قادر خواهند بود با متن و فونت ها در طراحی هایی که با آنها به اشتراک می گذارید، انجام دهید. شما می توانید ببینید که کدام فونت ها نمی توانند تعبیه شوند یا کدام یک از آنها می تواند بر روی کامپیوتر خود نصب شود، اجازه ویرایش متن را می دهد یا فقط می تواند مشاهده و چاپ شود.

مکان های پیش فرض پوشه
برای ساده یافتن و به اشتراک گذاری مواد طراحی، شما می توانید انتخاب کنید که در آن برای ذخیره محتویات به جای استفاده از پوشه های پیش فرض. در پاسخ به درخواست های کاربران، CorelDRAW و Corel PHOTO-PAINT اکنون به شما اجازه سفارشی کردن فونت ها، فونت ها، لیست های عکس، فریم های عکس، قالب ها و سینی ها را می دهند، از جمله هر آنچه که از ارائه دهندگان محتوای آنلاین ایجاد کرده اید یا به دست آورده اید.

شاخص ذخیره فایل
اگر در چندین پرونده در CorelDRAW و Corel PHOTO-PAINT کار کنید، اکنون می توانید ببینید که کدام فایل شامل تغییرات ذخیره نشده است. یک ستاره در کنار نام فایلهای ذخیره نشده در منوی ویندوز، نوار عنوان و زبانه سند، نشان داده می شود، بنابراین شما می توانید وضعیت کار خود را در یک نگاه مشخص کنید.

بزرگنمایی بیلیار
Corel PHOTO-PAINT 2018 گزینه بزرگنمایی دیگری را با معرفی زوم بیلیاردی به شما می دهد. این پیکسل ها را با به طور میانگین مقدار رنگ پیکسل های اطراف در هنگام بزرگنمایی اضافه می کند، که از لبه های متخلخل جلوگیری می کند و کیفیت صفحه نمایش تصاویر تیز را بهبود می بخشد.

اشیاء را به یک مسیر متصل کنید
در CorelDRAW 2018، هر نوع و تعداد اشیا را به مسیری که انتخاب کرده اید، مناسب سازید. فاصله هوشمند و تنظیمات چرخش به شما کمک می کند که ترتیب اشیا را در طول مسیر سفارشی کنید.

ادغام HDR
شما هم اکنون می توانید ماژول ادغام دینامیک بالا (HDR) در AfterShot 3 HDR را مستقیما از Camera RAW Lab در Corel PHOTO-PAINT 2018 برای ترکیب دو یا چند عکس از همان صحنه که با تنظیمات مختلف قرار گرفتن عکس گرفته شده است، دسترسی پیدا کنید. این به شما اجازه می دهد تا یک طیف وسیع تونر دسترسی پیدا کنید تا تصویر نهایی ایجاد کنید که می تواند نفس گیر باشد.

انتشار به وردپرس
در CorelDRAW 2018، می توانید کار خود را مستقیما به یک کتابخانه رسانه ای وردپرس از داخل نرم افزار ارسال کنید. این قابلیت جدید شما را قادر می سازد که اشیای انتخاب شده یا یک پروژه کل را به یک فایل JPEG، GIF یا PNG تبدیل کنید و سپس تصویر را به یک حساب وردپرس آپلود کنید بدون آن که CorelDRAW را ترک کنید. اگر چندین سایت یا حساب وردپرس دارید، می توانید به راحتی مشخص کنید که محتوای شما آپلود شده است. شما همچنین می توانید تصاویر را به WordPress از Corel PHOTO-PAINT 2018 منتشر کنید.

پشتیبانی از دستگاه های چرخ
CorelDRAW Graphics Suite 2018 با پشتیبانی افزایش یافته برای دستگاه های چرخ مانند مایکروسافت Surface Dial ارائه می دهد. صفحه کلید خود را کنار بگذارید و از رابط UI روی صفحه نمایش متنی استفاده کنید. با استفاده از ترکیبی از ابزارهای ارگونومیک مانند دستگاه های چرخ، لمس یا قلم، به طور طبیعی طراحی کنید. این گردش کار به شما این امکان را می دهد که به راحتی بین ابزار و وظایف با دست غالب غلبه کنید، همانطور که طرح یا طرح را با دیگران طراحی می کنید.

فایل را از حالت فشرده خارج کرده  از پوشه Setup (Retail) فایل Setup.exe را اجرا و نرم افزار را نصب نمایید.

پس از نصب فایل JB-Patch.exe را اجرا و بر روی کلید Patch کلیک کنید. مسیر پیش فرض:

C:\Program Files\Corel\PASMUtility\v1

در انتها فایل Disable Activation.exe را اجرا کرده و با نمایش پیغام Press any key Continue از روی کیبورد کلید Enter را بزنید.

پسورد فایل های فشرده: jbdl.ir

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

 

پشتیبانی ویژه

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

اطلاعات بیشتر

لینک دانلود

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.