دانلود Chief Architect Premier X10 20.2.2.3 x64 - دانلود چیف آرشیتکت

دانلود چیف آرشیتکت 20.2.2.3 نسخه 64 بیتی - نرم افزار طراحی دو بعدی و سه بعدی ساختمان
قبلی بعدی

دانلود Chief Architect; نرم افزار Chief Architect Premier برنامه ای تخصصی در زمینه طراحی دو بعدی و سه بعدی نماهای داخلی و خارجی مکان های مسکونی و تجاری می باشد. همانطور که شما در طرح خود دیوارها را می کشید و اشیاء معماری هوشمند مانند درها و پنجره ها را قرار می دهید، نرم افزار Chief Architect Premier یک مدل سه بعدی را ایجاد می کند، لیست مواد را تولید می کند و با استفاده از ابزارهای قدرتمند ساختمان، کمک می کند نقشه خود را طراحی نمایید.

با استفاده از ابزار قدرتمند ساخت و تهیه پیش نویس، به سرعت طرح ها را با توجه به شیوه های ساختمانی استاندارد ایجاد کنید و فرایند طراحی را کارآمد و سازنده نمایید. ابزارهای ساخت و ساز دستی اجازه می دهد تا انواع سبک های سقف، پله، فریم - هر دو چوب و تراس، برنامه ها و لیست مواد برای برش، خرید و برآورد، ابعاد، مقاطع عرضی، ارتفاع و ابزار CAD ایجاد کنید.
مهندسین می توانند از اشیاء طراحی هوشمند مانند کابینت ها، به سرعت و به آسانی سبک ها، اشکال و اندازه های مختلف را ایجاد کنند. این ویژگی باعث می شود تا سبک، طراحی و سایر مشخصات طراحی شده مربوط به محصول را بتوان با دقت کشیده و رندر کرد.
همانطور که دیوارها را می کشید، نرم افزار Chief Architect Premier به طور خودکار با پشتیبانی از حالت سه بعدی یک مدل سه بعدی ایجاد می کند. با نرم افزار Chief Architect Premier ، شما می توانید در هر زمان از طراحی خود خروجی دو بعدی و سه بعدی بگیرید. رندر پیشرفته هر دو سبک عکس واقعی و هنری مانند خط نقاشی و آبرنگ را فراهم می کند. کتابخانه سه بعدی گسترده ای از اشیاء معماری و ابزارها، جزئیات و طرح های خود را در اختیار شما قرار می دهد تا سبک، تکمیل و سایر مشخصات طراحی خاص محصول را دقیق تر رندر کنید.
نرم افزار Chief Architect Premier دارای یک موتور نرم افزاری قدرتمند CAD است که شامل ابزارهایی برای خطوط، تک لاین ها، اسپیلین ها، قوس ها و جامدات برای تولید اشیاء است که از ستون های ورودی سفارشی تا جزئیات لجبازی عرشه می باشد. اشیاء را می توانید با استفاده از چندین کپی، هماهنگی، بازتاب و تکرار در فواصل خاص، سریعاً دستکاری نمایید. ابزار CAD-to-Wall واردات فایل های AutoCAD® و نقشه برداری برای لایه ها را فراهم می کند، بنابراین شما می توانید به سرعت مدل را در حالت سه بعدی مشاهده و با فرمت های DWG / DXF / PDF خروجی گرفته و استفاده نمایید.

 

برخی از ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار Chief Architect Premier:

  • طراحی دو بعدی و سه بعدی نمای داخلی و خارجی ساختمان
  • دارای آبجکت های طراحی هوشمندی چون کابینت، لوازم خانگی، درب، پنجره، میز و کف پوش، در سبک ها و شکل و اندازه های مختلف
  • دارای 12000 نمونه آماده از لوازم خانه
  • دارای ابزارهای ساختمانی دستی و اتوماتیک برای ایجاد انواع سبک های سقف، پله، قالبسازی (هر دو نوع stick و truss)، برنامه زمانی و ...
  • برنامه ای برای ایجاد اتوماتیک مدل سه بعدی با پشتیبانی کامل از ویرایش سه بعدی
  • کتابخانه سه یعدی از آبجکت ها و ابزار ساختمانی
  • و ...

 


پس از دانلود، نرم افزار را از حالت فشرده خارج کرده و مطابق با فایل راهنما JB-ReadMe.txt موجود در پوشه !JB-TEAM اقدام به نصب و فعالسازی نرم افزار نمایید.

پسورد فایل های فشرده: jbdl.ir

پشتیبانی ویژه

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

اطلاعات بیشتر

لینک دانلود

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.