دانلود Siemense Tia Portal v15 | STEPv +Wincc v15

دانلود تیا پرتال ورژن 15 | استپ 7 + وین سی سی ورژن 15
قبلی بعدی

Siemense Tia Portal v15 :

کمپانی Simense یکی از برترین شرکتها در زمینه تولید محصولات اتوماسیون در دنیا، با تولید و ارائه چندین و چند محصول در زمینه اتوماسیون صنعتی میباشد. که روش های گوناگونی را برای استفاده های گوناگون برای کاربران محصولات خود فراهم آورده است.
در اینگونه شرایط طراحی، پیکربندی، اجرا و بهره برداری از همه محصولات مختلف در قالب یک پرتال کلیو جامع ، مدت زمان لازم برا نصب و هزینه ها را کاهش میدهدو میزان کارایی و انعطاف پذیری کار را افزار میدهد. Totally Integrated Automation که به مخفف آن را Tia  بیان میکنیم ، برای اولین بار در سال 1996 توسط شرکت Simense معرفی گردید.شرکت Simense اهداف گوناگونی برای بیان این مفهوم داشت که عبارتند از فراهم کردن ساختاری یکپارچه به منظور تجمیع، یکپارچه سازی و ارتباط متقابل و آسان تجهیزات و قطعات مختلف تولید شده توسط شرکت زیمنس در موضوع اتوماسیون صنعتی با یکدیگر و همچنین با تجهیزات دیگر تولید کنندگان بود . تا به وسیله آن بتوانند یه راهکار کامل اتوماسیونی برای کاربردهای مختلف صنعتی بدست بیاورند.
شرکت زیمنس Simense  با ارائه اولین نسخه از این بسته نرم افزاری تحت عنوان TIA Portal V10.0 در سال ۲۰۱۰، اولین گام عملی در جهت حرکت به سمت هدف فوق را برداشت و این بسته نرم افزاری با تجمیع سه دسته متفاوت از نرم افزارها شامل نرم افزارهای موردنیاز برای برنامه نویسی و کار با کنترلرها و PLC های شرکت زیمنس، نرم افزار های موردنیاز برای برنامه نویسی و کار با پنل ها، HMI ها و سیستمهای کنترل و مانیتورینگ شرکت زیمنس و همچنین نرم افزارهای موردنیاز برای کار با درایوهای ساخت شرکت زیمنس در قالب یک مجموعه واحد، توانست رویای شرکت زیمنس در جهت حرکت به سمت  ساختاری واحد که در آن تجهیزات مختلف در سطوح مختلف هرم اتوماسیون از سطح ورودی – خروجی ها (سنسورها و محرکها) تا سطح مدیریت شامل سیستمهای اسکادا بتوانند طبق آن با یکدیگر تبادل اطلاعات نمایند را محقق سازد.  نسخه پانزدهم  از پرتال فوق با نام  “SIMATIC TIA PORTAL V15.0” شامل مجموعه نرم افزارهای موردنیاز برای کار با تجهیزات خانواده SIMATIC همچون PLC های سری S7-300، S7-400، S7-1200 و S7-1500 و ...  پنل ها و HMI های این شرکت و درایوهای جدید سری SINAMICS این شرکت در سال ۲۰۱7 رونمایی گردید.

Siemense Tia Portal v15 :

 

پس از دانلود، نرم افزار را از حالت فشرده خارج کرده و مطابق با فایل JB-Readme موجود در پوشه !JB-TEAM اقدام به نصب و فعالسازی نرم افزار نمایید.

پسورد فایل های فشرده:  jbdl.ir

پشتیبانی ویژه

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

اطلاعات بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.