دانلود Autodesk AutoCAD MAP 3D 2019.0.1 x64 - اتوکد مپ تری دی + راهنمای نصب

دانلود اتودسک اتوکد مپ تری دی 2019.0.1 نسخه 64 بیتی + راهنمای آفلاین | نرم افزار نقشه برداری و GIS مبتنی بر مدل
قبلی بعدی

AutoCAD MAP 3D یک بسته نرم افزاری کارتوگرافی مبتنی بر اتوکد است که توسط Autodesk تولید شده است. این برنامه به عنوان یک بسته اتوکد با مجموعه ای از توابع اختصاص یافته به ایجاد، تعامل و بررسی نقشه ها ارائه شده است. نرم افزار AutoCAD Map 3D نرم افزار دسترسی به GIS و نقشه برداری داده ها را برای پشتیبانی از برنامه ریزی، طراحی و مدیریت داده ها فراهم می کند.

مدل های هوشمند و ابزار CAD کمک می کند تا استانداردهای خاص منطقه ای و انضباطی خود را اعمال کنید. ادغام داده های GIS با سازمان شما به بهبود کیفیت، بهره وری و مدیریت دارایی کمک می کند.

در طول زمان، Autodesk نرم افزار AutoCAD MAP 3D را بهبود داده است: اصلاح و پردازش نقشه ها، ادغام داده ها از منابع مختلف، انتشار نقشه ها. AutoCAD MAP 3D اجازه می دهد تا شما به ادغام و داده های برداری فرآیند و شطرنجی در فرمت های مختلف، برای ایجاد تم ها، به انتشار نتایج آماری (PDF، DWF و یا کاغذ) و یا به طور مستقیم در MapGuide بپردازید. بنابراین نقشه های اتوکد می توانند توسط افرادی که در کارهای GIS و نقشه برداری مشغول به کار هستند و می خواهند AutoCAD را به عنوان CAD در دسترس قرار دهند.

AutoCAD MAP 3D قادر به ادغام نقشه ها و نقشه های بردار در فرمت های مختلف علاوه بر DWG است، مانند Shapefile ESRI، نقشه های فضایی اوراکل، پایگاه داده ODBC، Mapinfo، فایل DGN Microstation. به طور خاص، فرمت Shapefile یک استاندارد متمرکز در زمینه GIS است، و MAP واردات و صادرات فایل ها در این فرمت است. از سال 2006 علاوه بر توانایی ور.دی و خروجی داده ها، پردازش می تواند مستقیم باشد، بدون تغییر در فایل های اصلی عمل کند. این امکان از طریق تکنولوژی ویژگی Data Object، یکپارچه شده در MAP و توسط کنسرسیوم OSGEO توسعه یافته است. همانطور که در مورد رادار، AutoCAD MAP 3D اجازه می دهد تا وارد نقشه های جغرافیایی (عکس های هوایی، تصاویر ماهواره ای) و مدل های ارتفاع دیجیتال شوید.

ابزار تصحیح برای اشیاء با FDO کاملا ابتدایی، و طول می کشد استفاده از ابزار ویرایش اتوکد، با این حال، بسیار قوی تر از ابزار معمولی از یک برنامه GIS (نقطه قوت نرم افزار AutoCAD MAP 3D این است). با توجه به پردازش اطلاعات در فرمت DWG، ابزار قدرتمند تصحیح نیمه خود کار اضافه می شوند به عنوان مثال برای از بین بردن خطوط با هم تداخل دارند، بستن خطوط، برای مطابقت با راس، شکستن خطوط در مکاتبات با راه یا شبکه، تغییر شکل بردار هندسه ارائه مجموعه ای از نشانه ها. تغییر شطرنجی است که ممکن است بدون یکپارچه سازی نقشه های با شطرنجی طراحی، در واقع MAP به سادگی وارد تصاویر جغرافیایی اشاره در موقعیت صحیح، اما با شطرنجی طراحی قادر به دوباره پروژه شطرنجی مختلف سیستم های مختصات، زخم بستر آن، و سپس در نهایت صرفه جویی است تصویر اصلاح شده (تنها توسط اتوکد شطرنجی طراحی همراه این امکان فراهم نیست، و تغییر شکل، در حالی که حصول، هستند به صورت خودکار و در ارتباط با سیستم های مختصات نیست).

لطفاً پیش از نصب نرم افزار نکات زیر را رعایت فرمایید:
مسير نصب نرم افزار را به هيچ عنوان تغيير ندهيد.
ارتباط سیستم خود را با اینترنت تا پایان مراحل فعال سازی قطع نمایید. (خیلی مهم)
براي نصب اين نرم افزار مي بايست شبکه شما فعال باشد.
در صورت وجود آنتی ویروس و فایروال بر روی ویندوز خود آنها را تا پایان مراحل فعال سازي غیرفعال نمایید.
برای نصب این نرم افزار، حتماً می بایست Microsoft .NET Framework 4.7 در سیستم شما نصب شده باشد.
قبل از نصب تمامي نرم افزارهاي در حال اجرا را ببنديد تا در حين نصب با ارور مواجه نشويد.

نصب نرم افزار:

فایل  دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و از پوشه موجود فایل Setup.exe را اجرا و بدون تغییر نصب نمایید.
در انتها بر روی کلید Close کلیک کنید و پنجره نصب را ببنديد. نرم افزار را به هيچ عنوان اجرا نکنيد.( بر روی کلید Lunch Now و یا Finish کلیک نکنید)

مراحل فعالسازی:

نکته:
در صورتی که قبلاً یکی از محصولات Autodesk 2019 شرکت ما را نصب کرده باشید نیازی به انجام مراحل فعالسازی نمی باشد و می توانید نرم افزار را اجرا و استفاده نمایید.

به پوشه !JB-TEAM رفته و مطابق با نوع سیستم خود (۳۲ بیتی و یا ۶۴ بیتی) فایل NLM_11.14.1.3.msi را اجرا و نصب نمایید.

از پوشه !JB-TEAM مطابق با نوع سیستم خود (۳۲ بیتی و یا ۶۴ بیتی) فایل JB-Patch.exe را اجرا و نصب نمایید.
ابزار LMTOOLS Utility را از دسکتاپ اجرا کرده و در سربرگ Config Services عبارت Autodesk را در فیلد Service Name وارد کنید. سپس  در فیلد Path to the lmgrd.exe file فایل lmgrd.exe را از مسیر زیر وارد کنید:

C:‎‎\Autodesk\Network License Manager

در فیلد Path to the license file فایل jbautodesk2019.lic را از درايو C وارد نمایید.
تیک گزینه‌های Use Services و Start Server at Power Up را فعال کرده و روی Save Service کلیک کنید.
در سربرگ Service/License File تیک گزینه‌ی LMTOOLS ignore license file path environment variable را فعال کنید.
در پایان به سربرگ Start/Stop/Reread رفته و روی Start Server و سپس ReRead License File کلیک کنید.
در فيلد Server Name عبارت ۱۲۷.۰.۰.۱ را وارد کرده و بر روي کليد Done کليک کنيد.

پشتیبانی ویژه

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

اطلاعات بیشتر

لینک دانلود

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.