دانلود DS SIMULIA Suite (Abaqus/Isight/fe-safe/Tosca) 2018 - نرم افزار شبیه سازی صنعتی

دانلود نرم افزار سیمولیا سوئیت (Abaqus/Isight/fe-safe/Tosca) 2018 - نرم افزار شبیه سازی صنعتی
قبلی بعدی

Dassault Systemes، شرکت 3DEXPERIENCE، رهبر جهان در زمینه نرم افزار طراحی سه بعدی، راه حل های 3D Digital Mock Up و مدیریت محصول Lifecycle Management (PLM)، اعلام کرد که نسخه SIMULIA Suite 2018 را منتشر کرده است. این نمونه کارها برای شبیه سازی واقعی، ارائه مجموعه ای از راه حل هایی برای کمک به توسعه محصول و سازمان مهندسی به اهداف فنی و تجاری خود دست یابند.

نسخه جدید 2018 شامل ویژگی های بسیار جالب و مهم برای بهبود استفاده usabilty در شرکت شما در آینده است. این طیف گسترده ای از قابلیت ها را ارائه می دهد و روند پردازش مربوط به عناصر محدود را بهبود می بخشد.
درباره برنامه های DS SIMULIA به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از پلت فرم Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE، برنامه های SIMULIA از جمله
including Abaqus, CST, fe-safe, Isight, Tosca, Simpack, Wave6 و Xflow کاربران را قادر می سازد تا شبیه سازی فیزیک و محاسبات با کارایی بالا را برای سرعت بخشیدن به ارزیابی و بهینه سازی عملکرد محصول، قابلیت اطمینان و ایمنی - قبل از ارتکاب به نمونه های فیزیکی هزینه و وقت گیر انجام دهند.

برخی از امکانات و ویژگی های نرم افزار SIMULIA Suite 2018:

 

SIMULIA Abaqus یک راه حل نمونه سازی مجازی مبتنی بر تکنولوژی شبیه سازی تجزیه و تحلیل عاملی مبهم و صریح محدود است. حل کننده ها معمولا برای کمک به توسعه محصولات رقابتی با هزینه های پایین تر و شبیه سازی برنامه های کاربردی غیر خطی در دنیای واقعی موجود در علوم زندگی، محصولات مصرفی، الکترونیک و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

SIMULIA Isight مزایای شبیه سازی را با استفاده از مدل سازی جریان روند و بهینه سازی در توسعه محصول گسترش می دهد. Isight یک Agnostic حل کننده است و می تواند با برنامه های موجود در خانه، راه حل های شخص ثالث و بسیاری از سیستم های CAD هماهنگ باشد. چندین مزیت Isight عبارتند از اتوماسیون شبیه سازی و ادغام فرآیند و بهینه سازی طراحی (PIDO).

TOSCA Fluid تا کنون تنها سیستم موجود برای بهینه سازی توپولوژی مشکلات جریان کانال است. شروع از یک فضای طراحی اولیه، یک طراحی بهینه شده از یک کانال جریان توسط TOSCA Fluid به طور خودکار تعیین می شود. با تنها یک حل کننده CFD یک ساختار بهینه سازی شده با مثال مانند کاهش قابل توجهی کاهش فشار یا جریان یکنواخت حاصل می شود. این اجازه می دهد تا برای اولین بار بهینه سازی توپولوژی اقتصادی برنامه های جریان صنعتی در مقیاس بزرگ.

Tosca Structure فناوری پیشرو در بازار برای بهینه سازی ساختاری بر اساس بسته های FEA استاندارد صنعتی (ABAQUS، ANSYS، MSC NASTRAN) است. این اجازه می دهد تا برای طراحی سریع و قابل اعتماد از اجزای سازنده و سیستم های سبک وزن، سفت و سخت و با دوام. با استفاده از بهینه سازی توپولوژی با Tosca Structure.topology شما پیشنهادات طراحی بهینه را در طول مفهوم طراحی ارائه می کنید. به طور خاص بهبود جزئیات از طریق شکل و مهره بهینه سازی (به ترتیب با Tosca Structure.shape و Tosca Structure.bead به ترتیب) طرح های خود را آماده برای تولید. با ساختار Tosca Structure.izing شما ضخامت صفحات بهینه سازی شده را حتی برای برنامه های کاربردی با حداکثر میلیون ها متغیر طراحی طراحی می کنید. نتیجه طراحی با نسبت بهینه بین وزن، سختی و رفتار پویا است.
- SIMULIA امن است


SIMULIA fe-safe با دقت طول عمر محصولات را تحت شرایط واقعی و مواد غیر خطی پیش بینی می کند. بهبود دوام محصول با محدود کردن نمونه اولیه فیزیکی.

درباره Dassault Systemes به عنوان یک پیشگام جهانی در زمینه راه حلهای مدیریت سه بعدی و مدیریت محصول (PLM)، ارزش بیشتری را برای بیش از 130،000 مشتری در 80 کشور به ارمغان می آورد. پیشگام در بازار نرم افزار سه بعدی از سال 1981، برنامه های کاربردی Dassault Systemes یک چشم انداز سه بعدی از تمام چرخه های محصولات را از مفهوم به نگهداری تا بازیافت فراهم می کند.

پس از دانلود، نرم افزار را از حالت فشرده خارج کرده و مطابق با فایل راهنمای JB-ReadMe.txt موجود در پوشه !JB-TEAM اقدام به نصب نمایید.

در صورت وجود نسخه قبلی بر روی سیستم، ابتدا نرم افزار را بطور کامل پاک کرده و سپس اقدام به نصب نمایید.

پسورد فایل های فشرده: www.jbdl.ir

پشتیبانی ویژه

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

اطلاعات بیشتر

لینک دانلود

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.