دانلود Windows 10 AllEdition Fall Creators 16299 -1709 UEFI

دانلود ویندوز 10 fall creator تمامی نسخه ها بیلد 16299.15 ورژن 1709 پشتیبانی UEFI
قبلی بعدی

10 Redstone  چندان آشنا و برای استفاده آسان است که کاملا احساس حرفه ای بودن خواهید کرد .

منوی استارت در فرم گسترده تری به ویندوز بازگشته است . افزون بر این ،  ما اپ های پین شده و مورد علاقه را نیز مجددا باز گردانده ایم و حاضر و آماده منتظر استفاده توسط شما هستند .

آخرین سیستم عامل مایکروسافت در نسخه ی 1607 خود عرضه شده و نصب آن چند دقیقه ای طول خواهید کشید . اصلیترین امکانات اضافه شده به این نسخه مربوط به بهبود عملکرد سیستم عامل و بهینه سازی کدهاست که در هسته ی سیستم عامل اعمال شده است ، البته تغییرات محدودی نیز در امکانات موجود صورت گرفته است .

در حال حاضر میلیون ها نفر از ویندوز 10 استفاده می کنند.

برنامه ی Windows Insider اجتماعی بین المللی از حامیان و طرفداران ویندوز است ، کسانی که به ویندوز عشق می ورزند و درصدد بهبود آن هستند ، کاربران اینسایدر ویندوز را در مراحل اولیه ی آن بازبینی میکنند و نقش مهمی در شکل دهی و تکامل آن دارند . بازخورد های آنان در ساخت بهترین ویندوز تاریخ نقش مهمی ایفا کرده است .

در مورد عضویت در برنامه ی ویندوز اینسایدر بیشتر یاد بگیرید .

اینترنتی که آنگونه که میخواهید کار میکند .

ویندوز 10 به همراه مروگر کاملا جدید Edge عرضه شده است تا تجربه ی بهتری از کاربری وب را در اختیار شما قرار دهد .

مستقیما در صفحات وب یادداشت بنویسید و آنها را با دیگران دیگران به اشتراک بگذارید ، بدون نگرانی مطالب اینترنتی را بخوانید و موراد مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا بعدا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید..  . و با استفاده از کورتانا کارهای ضروری مثل رزرو بلیط را فوری و حتی بدون ترک صفحه ای که در آن هستید انجام دهید .

انجام همزمان کارها کمک میکند تا آنها را سریعتر به پایان برسانید

به راحتی چهار اپ را در کنار یکدیگر قرار دهید و به طور همزمان همه ی آنها را در دسترس داشته باشید . همینطور می توانید دستکتاپ های مجازی بسازید تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید یا پنجره ها را بر حسب موضوع دسته بندی کنید .

 

Flash:

محتویات را ابتدا از حالت فشره در آورده و با استفاده از نرم افزار Rufus یک فلش حداقل 8 گیگ را به صورت بوت در آورده ، سیستم را ریست نمایید و با استفاده از تغییر تنظیمات بایوس یا بوت منو ، سیستم را به وسیله فلش بوت و مراحل نصب ویندوز را دنبال نمایید.

DVD:

محتویات را ابتدا از حالت فشره در آورده و محتویات فایل ISO را بر روی dvd رایت نمایید ، سیستم را ریست نمایید و با استفاده از تغییر تنظیمات بایوس یا بوت منو ، سیستم را به وسیله DVD بوت و مراحل نصب ویندوز را دنبال نمایید.

پشتیبانی ویژه

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: ۹۰۹۹۰۷۱۹۶۹

اطلاعات بیشتر

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.