رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود Autocad 2022.1 - اتوکد 2022

0

دانلود Autocad 2022 :

نرم افزار Autocad ، یک نرم افزار طراحی به وسیله رایانه از شرکت Autodesk میباشد که تمامی معمارها، مهندس ها و متخصصان ساخت و ساز جهت طراحی نقشه های 2 بعدی و 3 بعدی از آن استفاده میکنند ، همچنین بساری از آموزشگاه ها برای آموزش طراحی از این نرم افزار استفاده میکنند .
علاوه بر این، نرم افزار Autocad برای ساخت نقشه های 2 بعدی، پیش نویس ها، و همچنین مدل های 3 بعدی که توسط افراد تجسم میگردد استفاده میگردد. از ویژگی های ترسیم 2 بعدی نرم افزار Autocad  قابلیت کنترل ظاهر متون، ایجاد سبک های ابعادی به صورت خودکار، پیوند و به روز رسانی داده ها بین صفحات گسترده و جداول مایکروسافت اکسل است.
در ضمن، از نظر ایجاد مدل های 3 بعدی و تجسم تصاویر، کاربران قادر خواهند بود تا نور و متریال مورد نیاز خود را به مدل های 3 بعدی خود اضافه کنند تا به ظاهر واقعی و رندر واقعی دست یابند. کاربران همچنین میتوانند حاشیه ها، میزان نور و سایه ها را در مدل های خود کنترل نمایند.
نرم افزار Autocad  به کاربران این امکان را میدهد تا جزئیات داخلی اشیاء 3 بعدی را تجزیه و تحلیل کنند . همچنین نرم افزار Autocad این امکان را به کابران میدهد تا داده ها را از طریق فرم های PDF وارد کنند تا در مرور مدل ها و نقشه های خود به راحتی بتوانند با همکاران خود همکاری لازم را داشته باشند.و کمترین نکته ای که میتوان به آن در نرم افزار Autocad اشاره نمود رابط کاربری ساده آن بوده که کار را برای کاربران و دسترسی به خواسته خود در طراحی را فراهم می آورد.
شرکت اتودسک نسخه جدید  دانلود Autocad 2022  را هم راه با ویژگی ها و ابزارهای جدید ارائه کرده که ادعا میکند این ویژگی های جدید باعث افزایش بهره وری میگردد.

حال نگاهی به چندتا از ویژگی های جدید دانلود Autocad 2022   بیاندازیم.


•    یکی از نکات بر جسته دانلود Autocad 2022 ویژگی جدید Drawing History است که تمام تغییرات ایجاد شده در نقشه های خود را در طول زمان به آن ها نشان دهد. همچنین کاربران میتوانند دو نسخه را در زمینه نشقه فعلی با یکدیگر مقایسه کنند.
•    از دیگر ویژگی های دانلود Autocad 2022  این است که با Google Drive ادغام شده است. دانلود Autocad 2022  این امکان را به کاربران میدهد تا فایل های DWG را از Google Drive مستقیما در وب اتوکد یا برنامه تلفن همراه خود باز کرده و پس از اتمام کار خود مجددا در Google Drive ذخیره کنند. کابران میتوانند همین کار را به طور مستقیم از پیوست های DWG در Gmail انجام دهند.

پیشرفت های موجود در دانلود Autocad 2022  :


•    شرکت Autodesk همچنین برخی ویژگی های موجود در نسخه های قبلی را در ورژن جدید نرم افزار اتوکد بهبود بخشیده است. ویژگی DWG Compare هم اکنون از منابع خارجی (Xrefs) متصل به نقشه ها پشتیبانی میکند.  Xref Compare این امکان را به کاربران میدهد تغییرات در زمینه ترسیم را مقایسه کنند و بفمند که آیا نسبت به نقشه مرجع تغییری داشته یا خیر.
•    دانلود Autocad 2022  همچنین Block Palette را بهبود بخشیده و به کاربران این اجازه را میدهد برای دسترسی به وب و یا نرم افزار دسکتاپ خود بلوک های اخیر را بر روی حافظه ابری همگام سازی کنند. در قسمت جدید LIbrarie ( که قبلا  به عنوان Deawing Tab بود ) برای دسترسی سریع به پنج بلوک اخیر را که مورد استفاده آنها است را نشان دهد.
•    ور در اخر، اتودسک بیان میکند که در نرم افزار Autocad 2021 عملکرد پردازش گرافیکی را با پردازنده های چند هسته ای افزایش داده تا شرایط استفاده از زوم های 2 بعدی و 3 بعدی را سریعتر نماید.

 

مطالب مرتبط

premium download