رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop CC 2023 v24.0.0.59 - فتوشاپ 2023

سازنده
سطح begin
0

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023  - فتوشاپ 2023 :

در دنیای ویرایش عکس و تصویر و گرافیک به هیچ عنوان نمیتوان قدرت نرم افزار Adobe Photoshop  را انکار کرد نرم افزار فتوشاپ یکی از محبوب ترین نرم افزارهای طراحی و ساخت مدل های 3 بعدی، و طراحی های گوناگون میباشد . کمپانی ادوبی هر ورژن جدیدی از نرم افزار photoshop را ارائه میدهد که جدیدترین نرم افزار Photoshop 2023 میباشد که دارای ویژگی های جدید و کاربردی بسیاری میباشد. دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023  برای طراحی انواع پوسترهای، طراح های بسته بندی، لوگو ها، وب سایت ها و ... استفاده میشود که با ابزار های بصری خلاقو فوق العاده ای که دارد افراد مبتدی و حرفه ای میتوانند طرح های گرافیگی شگفت انگیزی را ایجاد نماییند.
حال جی بی دل برای شما برخی از ویژگی های  دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023 را توضیح میدهد و ویژگی های جدید را برای شما معرفی میکنید .


بهبود انتخاب در دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023 :
ابزار Object Selection Tools در دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023  بسیار پیشرفت خوبی داشته وشما به راحتی میتوانید آبجکت هایی همچون گیاهان، آسمان، آب، زمین را به خوبی انتخاب نمایید برای اینکار کافیست موس خود را بر روی شی ببرید و کلیک نمایید.
همچنین شما میتوانید این انتخاب را در ابزار Select & Mask انجام دهید و ویرایش و تنظیمات دیگری را نیز انجام دهید .

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023


با یک کلیک دستور Delete و Fill را در نرم افزار Adobe Photoshop 2023 انجام دهید :
در نسخه جدید فتوشاپ ورژن 24 شما به راحتی میتوانید آبجکت ها و المان هایی که در عکس های شما میباشد را به وسیله ابزار Delete and Fill Selection انجام دهید و شما جادوی فتوشاپ 2023 را در اینجا مشاهده که به گونه ای آبجکت را حذف میکند که گویی اصلا آن آبجکت اصلا در تصویر شما وجود نداشته است.

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023


برای اینکار کافیست شما ابتدا با ابزار Select آبجکت خود را انتخاب نمایید و سپس با کلید ترکیبی Shit +Delete میتوانید به راحتی آبجکت مورد نظر خود را حذف نمایید. البته باید این نکته را یادآوری کنیم که این کار از طریق روش های دیگر نیز در دستر میباشد و آن به این صورت است که از ابزار Lasso Tools استفاده میکنید برای اینکار ابتدا آبجکت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی موس کلیک راست میکنید تا منوهای کانتکس برای شما باز شود و سپس ابزار Delete And Fill را برای حذف آبجکت مورد نظر انتخاب میکنید .
شما به راحتی میتوانید اشخاص و آبجکت ها را در عکس های خود حذف کنید و به خوبی عکس های خود را رتوش نمایید هنگامی که یک پس زمینه کاملا سرشار از تصاویر دارید.


اما دوقابلیت دیگر هم که هست که برای اکانت های اورجینال دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023  قابل دسترسی میباشد و در نسخه های کرکی کاربرد ندارد و قابلیت دسترسی به دلیل آنکه نمیتوانید از اکانت ابری ادوبی استفاده کنید وجود ندارد  و آن ها عبارتند از :
دعوت به ویرایش : یعنی به کمک آن میتوانید یک تصویر را همراه با دوستان خود اشتراکا ویرایش نمایید .
اشتراک گذاری برای بازبینی : به کمک آن میتوانید شما طرح مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید تا نظر سایر افراد را نسبت به آن متوجه شوید و بدانید که طرح شما چه بازخوردی دارد البته این قابلیت هنوز به صورت بتا میباشد .

Photo Restoration Neural Filter  ( فیلتر باز سازی تصاویر ) :
آیا شما نیاز دارید که عکس های قدیمی خود را بازسازی نمایید؟ شما میتوانید با قابلیت جدید Photo Restoration Neural Filter در دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023  که برگرفته شده از هوش مصنوعی میباشد عکس های خانوادگی و قدیمی خود را بازسازی نمایید و در دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023 به خوبی مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023

 

امکانات و ویژگی‌های دانلود نرم افزار Adobe Photoshop 2023 :

 

 • رابط کاربری مناسب برای کاربران با سطح آگاهی مختلف
 • پشتیبانی از بیش‌تر فرمت‌های گرافیکی
 • انجام انواع تغییرات مورد نیاز روی تصاویر مانند تغییر اندازه، تغییر رنگ، بریدن بخشی از تصویر، اعمال فیلترهای آماده با تنظیمات کامل و…
 • وجود لایه‌های مختلف در یک سند و ویرایش آسان آن‌ها با ابزارهای مختلف
 • امکان اجرا و ویرایش فرمت‌های گرافیکی برداری مانند فرمت AI مربوط به نرم‌افزار Adobe Illustrator
 • امکان اجرا و ویرایش اسناد PDF
 • پشتیبانی از فرمت RAW
 • قابلیت طراحی گرافیک سه‌بعدی
 • دارای انواع گزینه‌ها برای چاپ اسناد
 • وجود ابزارها و افزونه‌های فراوان و بسیار کاربردی
 • و…

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید

بدون نیاز به فعالسازی

 

Password : jb-team.com

 

Microsoft Windows 10 version 21H1 (version 21H2 recommended); Microsoft Windows 10 version 21H1 (version 21H2 recommended); Windows 11 (version 21H2); 64-bit versions only; Windows 7, Windows 8.1 not supported Windows
8GB of RAM RAM

Intel 6th Generation or newer processor or AMD equivalent with SSE4.1 support

CPU

 

مطالب مرتبط

premium download