دانلود نرم افزار Autodesk Autocad 2015 - اتوکد 2015

0

دانلود نرم افزار Autocad 2015 - اتودسک اتوکد 2015 :

دانلود نرم افزار Autocad 2015 - در میان مهندسان و طراحان فردی نیست که نرم افزار Autocad را نشناسد و یا با آن کار نکرده باشد. نرم افزار Autocad یکی از برترین و پرکاربردترین نرم افزارها در زمینه طراحی های 2 بعدی و 3 بعدی میباشد که بیشتر رشته های مهندسی با این نرم افزار سر و کار دارند و برای خلق طرح های خود طراحان از نرم افزار اتوکد کمک میگیرند . نرم افزار اتودسک اتوکد یکی از چندین نرم افزار پرقدرت کمپانی اتودسک میباشد. شرکت اتودسک هرسال نسخه جدیدی از نرم افزار Autocad را ارائه میدهد و در آن ویژگی های جدیدی قرار داده و بروزرسانی هایی را مطابق با نظراتی که کاربران ارسال کرده اند اعمال میکند. در این مجموعه هدف ما ارائه نسخه 2015 نرم افزار اتوکد میباشد که به راحتی میتوانید آن را از سایت جی بی دی ال دریافت نمایید و استفاده نمایید.


برخی از ویژگی هایی که در دانلود نرم افزار Autocad 2015  ارائه شده است را برای شما کاربران گرامی معرفی میکنیم تا به کمک آن ها بتوانبد با محیط نرم افزار آشنا گردید .

نقشه های آنلاین قابل چاپ و ترسیم  - ویژگی تصویر برداری :


نقشه های آنلاین را به راحتی شما میتوانید به کمک دانلود نرم افزار Autocad 2015  ضبط کرده و چاپ و طراحی نمایید. این یکی تر برترین ویژگی های نسخه 2015 میباشد که در ورژن های قدیمی اتوکد وجود نداشته و اکنون در ورژن 2015 اتوکد قابل استفاده میباشد .

دانلود نرم افزار Autocad 2015

انتخاب Lasso در دانلود نرم افزار Autocad 2015 :
در ورژن 2015 نرم افزار اتوکد شما میتوانید به جای استفاده از ابزارهای Crossing Polygon (CP) و یا Window Polygon (WP) از ابزار جدید Lasso Selection استفاده نمایید. این عمل به راحتی به وسیله نگه داشتن کلیک چپ موس و سپس انتخاب و کشیدن بر روی ناحیه ای که مد نظرمان است رخ میدهد. به وسیله کشیدن موس به چپ شما خطوط را انتخاب میکنید و به وسیله کشیدن به راست شما میتوانید یک ناحیه را انتخاب نمایید.
تنها نقطه ضعفی که این قابلیت دارد این است که میتواند مانند یک بازی سرگرم کننده باشد. با این حال باید با این نوآوری کنار آمده و بهره وری خود را بهع کمک آن بالا ببریم.

دانلود نرم افزار Autocad 2015

تغییر اندازه مدل Space View Report :
اکنون کاربان میتوانند به جای تنظیم نسبت ثابت، اندازه نماهای فضاهای مدل را به صورت دستی تغییر دهند. شما میتوانید با استفاده از دستور VPORTS برای ایجاد چندین ViewPort استفاده نمایید. تقسیم کننده های ViewPort به خوبی میتوانند تمام پالت های طرح را در رابط کاربری اتوکد همانند پالت های دیگر تقسیم نمایند. اگر تقاطع چندین درگاه دید را مشاهده نمایید. به راحتی میتوانید اندازه های افقی و یا عمودی را به صورت همزمان تغییر دهید .

دانلود نرم افزار Autocad 2015

گالری بلوک ها ویژگی جدید Ribbon :
به کمک قابلیت جدیدی که در Ribbon قرار گرفته است شما میتوانید خیلی سریع تر و راحت تر به بلوک های طراحی خود دسترسی داشته باشید. این قابلیت برای طرح های کوچک بسیار مناسب میباشد زیرا به شما کمک میکند تا هرچه سریع تر به بلوکی که نیاز دارید سریع دسترسی داشته باشید و آن را ایجاد نمایید.
همچنین این امکان را برای شما فراهم میکند تا یک طرح مرتب و تمیزی داشته باشید و به خوبی بلوک ها را بتوانید بارگذاری کنید.

دانلود نرم افزار Autocad 2015

Text Align ویژگی جدید Command :
در هنگان استفاده از نرم افزار اتوکد همیشه یکسری دستورات هستند که مورد علاقه ما میباشد. در ورژن 2015 اتوکد یکسری دستورات اضافه شده است که کار را راحت کرده است و آن دستور TEXTALIGN میباشد که به طور خودکار متن های را ردیف میکند . این دستور این امکان را برای شما فراهم میکند تا با تغییر جهت طرح شما به راحتی بتوانید تمام متن خود را به یک خط مرجع جدید منتقل کنید . این یک افزونه بسیار فوق العاده میباشد، زیرا در نبود آن باید بسیار وقت صرف میکردید بر روی جزییات تا بتوانید آن ها را انجام دهید .

دانلود نرم افزار Autocad 2015

بروز رسانی Help :
در نرم افزار اتوکد 2015 ساختار دستورات کمکی نرم افزار شکل تازه ای به خود گرفته است که به کاربران این امکان را میدهد تا برای برطرف کردن مشکلات خود و گرفتن راهت=نمایی در استفاده از منو ها و دستورات به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند و وقت و زمان کمتری را در زمینه جستجو مطلب مورد نظر خود صرف نمایند.

دانلود نرم افزار Autocad 2015

برخی از ویژگی های نرم افزار Autodesk Autocad 2015 :

•    زمینه تیره تر جهت جلوگیری از خستگی چشم و برجستگی متن ها و نوشته ها
•    اشتراک گذاری فایل ها از اتوکد دسکتاپ با فضای ابری و موبایل
•    رابط کاربری جدید
•    بروزرسانی و توسعه منوی کمکی نرم افزار
•    بروز رسانی نوار ribbon
•    و....

 

Begin

مطابق با راهنمای موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید.

 

رمزعبور : jb-team.com

System requirements for AutoCAD 2015
Operating System
 • Microsoft® Windows® 8/8.1
 • Microsoft Windows 8/8.1 Pro
 • Microsoft Windows 8/8.1 Enterprise
 • Microsoft Windows 7 Enterprise
 • Microsoft Windows 7 Ultimate
 • Microsoft Windows 7 Professional
 • Microsoft Windows 7 Home Premium
CPU Type

For 32-bit AutoCAD 2015:

 • 32-bit Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon™ Dual Core, 3.0 GHz or higher with SSE2 technology

For 64-bit AutoCAD 2015:

 • AMD Athlon 64 with SSE2 technology
 • AMD Opteron™ with SSE2 technology
 • Intel® Xeon® with Intel EM64T support with SSE2 technology
 • Intel Pentium 4 with Intel EM64T support with SSE2 technology
Network
 • Deployment via Deployment Wizard.
 • The license server and all workstations that will run applications dependent on network licensing must run TCP/IP protocol.
 • Either Microsoft® or Novell TCP/IP protocol stacks are acceptable. Primary login on workstations may be Netware or Windows.
 • In addition to operating systems supported for the application, the license server will run on the Windows Server® 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008, Windows 2008 R2 Server editions.
 • Citrix® XenApp™ 6.5 FP1, Citrix® XenDesktop™ 5.6
Memory 2 GB (8 GB recommended)
Display Resolution 1024x768 (1600x1050 or higher recommended) with True Color
Display Card Windows display adapter capable of 1024x768 with True Color capabilities. DirectX® 9 or DirectX 11 compliant card recommended but not required.
Disk Space Installation 6.0 GB
Pointing Device MS-Mouse compliant device
Digitizer WINTAB support
Plotter/Printer Same as AutoCAD 2013-2014 — system printer and HDI support
Media (DVD) Download and installation from DVD
Browser Windows Internet Explorer® 9.0 (or later)
Side-by-side Install Supported
ToolClips Media Player Adobe® Flash® Player v10 or up
.NET Framework .NET Framework Version 4.5