دانلود نرم افزار Autodesk Autocad 2017.1.1 x64 x86 + Offline Help - اتوکد 2017

0

دانلود نرم افزار Autocad 2017 - اتودسک اتوکد 2017 :

یکی از برترین نرم افزارهایی که تمامی مهندسی در رشته های مختلف به آن علاقه مند هستند و برای انجام انواع طراحی های دو بعدی و سه بعدی از آن استفاده میکنند نرم افزار اتودسک اتوکد میباشد . شرکت Autodesk یکی از بزرگترین کمپانی هایی میباشد که انواع نرم افزارهای مهندسی را ارائه میدهد. هرساله ورژن جدیدی از نرم افزارهای خود را با قابلیت های جدید و بروزرسانی های متنوع جدیدی ارائه میدهد. هم اکن.ن یکی از آپدیت های جدید که برای نرم افزار Autocad ارائه کرده است ورژن 2017 میباشد. که در آن قابلیت های جدیدی را ارئه کرده است. نرم افزار Autocad 2017 با قابلیت های جدیدی که برای آن ارئه شده است محبوبیت خوبی میان مهندسین و طراحان در سراسر جهان پیدا کرده است. جی بی دی ال در این مطلب برای شما ویژگی های جدید نرم افزار اتوکد 2017 را معرفی میکند تا به خوبی بتوانید با قابلیت های جدید دانلود نرم افزار Autocad 2017 آشنا گردید . همچنین کاربرانی که تمایل به دریافت نسخه فیزیکی دانلود نرم افزار Autocad 2017 دارند میتوانند از طریق لینک ارائه شده نسخه فیزیکی نرم افزار Autocad 2017 را تهیه نمایند.


برخی از ویژگی های مهم دانلود نرم افزار Autocad 2017 عبارتند ار :


در ورژن جدید نرم فزار اتودسک اتوکد شما به خوبی میتوانید به خوبی مقالات و فیلم های انجمن اتودسک را مشاهده و مدیریت نمایید و به خوبی به مهارت خود اضافه نمایید . همچنین میتوانید از راهنمای آنلاین برای ارسال نظرات خود استفاده نمایید. فقط باید توجه داشته باشید که این قابلیت ها آن لاین میباشد و مخصوص  اکانت اصلی اتوکد میباشد ولی ما در جی بی دی ال  به شما کمک کردیم و با قرار دادن راهنمای  آفلاین در داخل مجموعه به شما کمک کردیم تا بتوانید به خوبی مهارت خود را با استفاده از راهنمای نرم افزار اتوکد بالا ببرید بدون نیاز به اینکه حتی اکانت اتودسک داشته باشید و یا اینترنت داشته باشید .

تبدیل فایل PDF به DWG در دانلود نرم افزار Autocad 2017
یکی از بروزرسانی هایی که شدیدا مورد استقبال قرار گرفت و قابل پیش بینی بود ، استفاده از فایل های PDF به عنوان یکی از فرمت های مورد قبول برای ورد فایل ها به داخل نرم افزار اتوکد 2017 و تبدیل آن ها به عنوان یک هندسه و یا اشیاء متنی مباشد.
در گذشته باید از نرم افزارهای واسطه استفاده میکردید تا فایل های PDF را بتوانید به DWG تبدیل کنید که همگی آن های دارای عیب های زیبادی بودند و یا دقیق نبودند و آن کارایی مورد نظر را نداشتند. به همین دلیل اضافه شدن این ویژگی به نرم افزار اتوکد 2017 یکی از پیشرفت های عالی برای ویژگی های جدید نرم افزار اتوکد میباشد .
برای استفاده از این ویژگی در دانلود نرم افزار Autocad 2017  کافیست در خط فرمان نرم افزار دستور PDFIMPORT را تایپ کرده و در خط فرمان آن را انخاب نمایید و سپس فایل PDF مورد نظر خود را از روی سیستمتان به راحتی وارد کرده و باز نمایید. حال مشاهده میکنید که پنجره وارد کردن فایل PDF باز میشود که شما میتوانید شرایط دلخواه خود را انتخاب کرده و سپس بر روی OK کلیک نمایید .
همچنین مشاهده میکنید که طراحی ها به صورت متن و اشکال هندسی شده و شما میتوانید به راحتی شخصی سازی نمایید.

دانلود نرم افزار Autocad 2017

به اشتراک گذاری طراحی ها :
اکنون شما کاربران گرامی میتوانید مستقیما فایل های طراحی خود را با کاربرانی که حتی نرم افزار اتوکد نیز ندارند به اشتراک بگذارید و این امر تنها از طریق A360 که یک فضای ابری میباشد انجام پذیر میباشد. و آن ها با وارد شدن از طریق سایت به حساب ابری میتوانند طرح ها را مشاهده نمایند.
برای اشتراک گذاری های طراحی های خود فقط کافیست که مطمئن شوید که داخل اکانت Autodesk 360 خود وارد شده اید و به راحتی شما میتوانید طراحی خود را از روی سیستم خود در داخل اکانت خود قرار دهید.
برای این کار بر روی آیکون نرم افزار در بالا سمت چپ کلیک کرده و سپس گزینه Publish  را انتخاب کرده و سپس گزینه design views را انتخاب نمایید.

دانلود نرم افزار Autocad 2017


ایجاد خط و علائم مرکزی :
در نرم افزار Autocad 2017 میتوانید به راحتی خطوط و علائم مرکزی را به طراحی خود اضافه نمایید. برای انجام این فعالیت کافیست دستور CENTERMARK را تایپ کرده و سپس بر روی شی دایره ای خود کلیک نمایید. تا علامت مرکزی ایجاد شود. شما با استفاده از این دستو میتوانید خطوط مرکزی انواع اشکال دایره ای ، آرک ها و خطوط را مشخص نمایید.
همچنین برای ایجاد یک خط مرکزی ببین اشیا کافیست تا دستور CENTERLINE را تاییپ کرده و سپس دو خط موازی و یا متقاطع خود را انتخابی نمایید. و مشاهده میکنید که یک خط مرکزی بین دو خط ایجاد میشود.
همچنین خطوط و یا اشیا مرکزی با اشکال و خطوط اصلی مرتبط باقی میماندن به گونه ای که اگر شما هر یک از اشکال و سا خطوط را تغییر دهید آن ها هم تغییر میکنند.

دانلود نرم افزار Autocad 2017

ایجاد فایل پرینت سه بعدی :
با قابلیت جدید استودیو چاپ اتودسک که در نرم افزار اتوکد 2017 قرار دارد شما میتوانید فایل های خود را آماده چاپ و پزینت به صورت 3 بعدی نمایید که مستقیما از طریق انواع پرینتر قابل پرینت میباشد. این قابلیت پرینت سه بعدی توسط فناوری اسپارک ارائه شده و فقط برای ماشین های 64 بیتی موجود میباشد.

دانلود نرم افزار Autocad 2017

انتقال تنظیمات سفارشی سازی شده :
در نرم افزار اتوکد 2017 شرایطی فراهم شده است که شما بتوانید به راحتی تنظیماتی که برای خود سفارشی سازی کرده اید را به راحتی به یک جای دیگر منتقل نماییدو از همان تنظیمات استفاده نمایید.

دانلود نرم افزار Autocad 2017


گرافیک پیشرفته :
در ورژن جدید نرم افزار اتومد مشاهده میکنید که گرافیک نرم افزار به خوبی پیشرفته شده است و انواع طراحی های دو بعدی و سه بعدی به خوبی نمایش داده میشود و به راحتی و با راندمان کاری بهتری میشود طراحی کرد و کار کرد .

 

 

Autodesk Autocad 2017 نام نرم افزار
آموزش نصب فارسی ✔ آموزش نصب و فعالسازی
هوشمند 🌟 روش فعاسازی
Begin

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید.

 

رمز عبور : jb-team.com

System requirements for AutoCAD 2017 :


Operating System    

 

 • Microsoft® Windows® 10 (desktop OS)
 • Microsoft Windows 8.1 with Update KB2919355
 • Microsoft Windows 7 SP1


CPU Type    1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
Memory    For 32-bit AutoCAD 2017:

 • 2 GB (3 GB recommended)

For 64-bit AutoCAD 2017:

 • 4GB (8 GB recommended)


Display Resolution    1360x768 (1600x1050 or higher recommended) with True Color.

 • 125% Desktop Scaling (120 DPI) or less recommended.

For AutoCAD 2017.1 Update:

Conventional Displays:

 • 1360x768 (1920x1080 recommended) with True Color

High Resolution & 4K Displays:

 • Resolutions up to 3840x2160 supported on Windows 10, 64 bit systems (with capable display card)
 • Display Card    Windows display adapter capable of 1360x768 with True Color capabilities and DirectX® 9 ¹. DirectX 11 compliant card recommended.

For AutoCAD 2017.1 Update:

Windows display adapter capable of 1920x1080 with True Color capabilities and DirectX 9 ¹. DirectX 11 compliant card recommended.

High Resolution & 4K Displays:

 • Windows display adapter capable of resolutions up to 3840x2160 and manufacturer-recommended for high resolution applications with True Color capabilities and DirectX 9 ¹. DirectX 11 compliant card recommended.
 • Disk Space    Installation 6.0 GB
 • Pointing Device    MS-Mouse compliant
 • Digitizer    WINTAB support
 • Media (DVD)    Download and installation from DVD

Browser    Windows Internet Explorer® 9.0 (or later)
.NET Framework    .NET Framework Version 4.6
ToolClips Media Player    Adobe Flash Player v10 or up
Network    Deployment via Deployment Wizard.

 • The license server and all workstations that will run applications dependent on network licensing must run TCP/IP protocol.
 • Either Microsoft® or Novell TCP/IP protocol stacks are acceptable. Primary login on workstations may be Netware or Windows.
 • In addition to operating systems supported for the application, the license server will run on the Windows Server® 2012, Windows Server 2012 R2, and Windows 2008 R2 Server editions.
 • Citrix® XenApp™ 7.6, Citrix® XenDesktop™ 7.6.