دانلود نرم افزار Autodesk Autocad 2023 + Help - اتوکد 2023

0

دانلود نرم افزار Autocad 2023 - اتودسک اتوکد 2023 :

اتودسک اتوکد نرم‌افزاری که برای ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. مطمئنا مهندسان نقشه کشی و عمران این ابزار را بسیار بهتر از افراد معمولی می شناسند. در نرم افزار  AutoCAD کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو بعدی و سه بعدی را دارند. در همه جای جهان اگر قرار باشد نقشه ای کشیده شود ، همه آن را با محصول AutoDesk ترسیم خواهند کرد. شرکت اتودسک هرساله ورژن جدیدی از این نرم افزار را همراه با قابلیت های جدید ارائه میکند . ورژن جدیدی که شرکت اتودسک ارائه کرده است نرم افزار Autodesk Autocad 2023 میباشد . در شرکت اتودسک در Autodesk 2023 آپدیت ها و قابلیت های جدیدی را در نرم افزارهای خود ارئه کرده است که برخی از این قابلیت ها را به شما معرفی میکنیم.

1-    Trace در دانلود نرم افزار Autocad 2023 :


ویژگی جدید که در منوی Collabrate اضافه شده است و یکی از ویژگی های عالی میباشد نظارت و ثبت  ویرایش خطوط قرمز است .

دانلود نرم افزار Autocad 2023


در هنگامی که شما Trace Pallet را اجرا میکنید در ابتدا هیچ اثر و طرحی برای نمایش ندارید.

دانلود نرم افزار Autocad 2023


هنگامی که شما از ویژگی Markup Import استفاده نمایید، به شما این امکان داده میشود که بنوانید علامت گذاری ها را با خطوط قرمز همپوشانی نمایید. که این هم پوشانی میتواند شامل فایل هایی با فرمت Jpeg ، PNG ، و یا یک فایل PDF باشد. در اینجا برای مثال: یک فایل PDF را انتخاب کرده و در محیط آن یک طرح با خطوط قرمز را در صفحه آن کشیدیم.
با کلیک کردن بر روی Markup Import پنجره دیالوگ برای شما نمایش داده خواهد شد.

دانلود نرم افزار Autocad 2023


در اینجا شما مشاهده میکنید که منوی Markup Import دو علامت گذاری با خطوط قرمز را پیدا کرده است که یکی از آنها به صورت متنی بوده و دیگری دارای جزئئیاتی میباشد که با دست نوشته شده است. ما از این قسمت میتوانیم جزئیات را جدا کرده و به عنوان یک نشانه گذاری در روی نقه خود استفاده نماییم.
حال مشاهده میکنید که علامت گذاری های شما در Trace Pallet لیست شده است و به شما این امکان را میدهد که هر زمانی که خواستید از این علامت گذاری ها  بر روی نقشه خود استفاده نمایید.
 

دانلود نرم افزار Autocad 2023

 

2-    Cut / Copy Base در دانلود نرم افزار Autocad 2023 :
در این قابلیت که برای کاربران یک ویژگی اساسی میباشد و در نرم افزار Autocad 2023 قرار داده شده و با یک نقطه پایه ای که در پایین انتهای سمت چپ قرار داده شده است شما به راحتی میتوانید طرح خود را انتخاب و کپی نمایید.

دانلود نرم افزار Autocad 2023


3-    Polylines در نرم افزار اتوکد 2023 :


Polylines اغلب برای ایجاد مناطق مرزی و خطوط بسته مشابه استفاده میشود. در ترسیم رئوس برای ایجاد چند خط، متجه میشویم که باید در یک جهت ادامه دهیم، زیرا تمامی رئوس شماره گذاری شده که جهت چند خط را توصیف میکند.
هنگامی که ما یک راس را در اخرین راس اضافه کنیم، ماشهده میکنیم که راس ایجاد شده باعث میشود تا طول چند خط را افزایش دهد.و همچنین چنانچه اگر در ابتدای چند خط یک راس را اضافه نماییم اساسا در موقعیت 2 یک راس جدید را اضافه میکنیم و به طول خطول اضافه نمیگردد. این به این معنا میباشد که میتوان بر روی هر دوطرف راس راست کلیک کرده و با استفاده ز گزینه Extend Vertex میتوانید چند خط را در آن نقطه گسترش دهید. در حالی که به نظر شما ممکن است یک تفاوت کوچک باشد اما در واقع میتواند در ایجاد Polylines های کار آمد بسیار میتوان در زمان صرفه جویی نمود.

دانلود نرم افزار Autocad 2023


 

 

2.1GB
Begin

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید

Operating System

    64-bit Microsoft® Windows® 11 and Windows 10 version 1809 or above. See Autodesk's Product Support Lifecycle for support information.
Processor   

 Basic: 2.5–2.9 GHz processor (base) ARM Processors are not supported.
Recommended: 3+ GHz processor (base), 4+ GHz (turbo)
Memory

    Basic: 8 GB
Recommended: 16 GB
Display Resolution  

   Conventional Displays:
1920 x 1080 with True Color

High Resolution & 4K Displays:
Resolutions up to Resolutions up to 3840 x 2160 (with capable display card)
Display Card     Basic: 1 GB GPU with 29 GB/s Bandwidth and DirectX 11 compliant
Recommended: 4 GB GPU with 106 GB/s Bandwidth and DirectX 12 compliant
Disk Space

    10.0 GB (suggested SSD)
Network   

 See Autodesk Network License Manager for Windows
Pointing Device   

 MS-Mouse compliant
.NET Framework  

   .NET Framework version 4.8 or later