رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود نرم افزار Corel Draw Graphic 2022 v24.3.0.571 x64 - نرم افزار کورل دراو

سازنده
حجم 850MB
سطح begin
0

دانلود Corel Draw 2022 - کورل دراو 2022 :

نرم افزار CorelDraw Graphic Suite با در نظر گرفتن بهره وری کاربران خود مورد اعتماد میلیون ها کاربر در سراسر جهان قرار گرفته است . به گونه ای که تمامی متخصصین گرافیک و طراحی در سراسر جهان به خوبی میتوانند بدون اتلاف وقت طراحی های خود را انجام دهند و خلاقیت خود را به نمایش بگذارند.
در آپدیت جدید  دانلود Corel Draw 2022  - کورل دراو 2022  برخی ویژگی ها به نرم افزار اضافه گردیده است که به بررسی آنها میپردازیم.

 

Faster Photo Editing – ویرایش سریع عکس ها :
در آپدیت جدید که در نرم افزار CorelDraw 2022 صورت گرفته است ، تنظیمات جدید باعث شده است تا داکر ها کاملا تغییر یافته به صورت Adjustment شکل بگیرد که ویرایش تصاویر را به میزان 10 برابر سریع تر میکند و کمک میکند تا خلاقیت فوق العاده ای داشته باشید. در ورژن جدید نرم افزار کورل دراو 2022 از تعدادی از ایده ها و پیشرفت هایی که کاربران داشته اند الهام گرفته شده و در ورژن جدید از آنها استفاده شده است و در منوی Adjust به روز رسانی گرده است که کاربران میتوانند با ابزارهای داده شده و یا کلیدهای میانبر معرفی شده دستورات جدید را اجرا کرده و از استفاده از آن لذت ببرند.
نرم افزار  Corel Photo-Paint اکنون به گونه ای بروز رسانی شده است که دارای مجموعه ای از تنظیمات از پیش تنظیم شده برای شروع کار میباشد و کار را برای کاربران ساده کرده است.
 

corelDraw 2022

از خوبی تنظیمات جدید دانلود Corel Draw 2022 - کورل دراو 2022  این است که تمامی تنظیماتی که قرار داده شده است غیر مخرب بوده و آسیبی به فایل ها نمیرساند و به صورت ترکیبی میتوان از آنها استفاده کرد و تمامی این افکت ها و تنظیمات در CorelDraw نیز وجود دارد.
به طور مثال در یکی از فیلترهای جدید که سیاه و سفید میباشد انعطاف پذیری بالایی را به شما میدهد که هنگامی که میخواهید یک تصویر رنگی را به صورت سیاه سفید تبدیل کنید به راختی بتوانید مقیاس خاکستری را اجرا نمایید و سایه ها و نقاط برجسته را به راحتی از هم جدا کنید و رنگ و مشخصات هر مشخصه را به خوبی به طور جداگانه تنظیم نمایید.

دانلود Corel Draw 2022

همچنین کنترل های به روز شده در نرم افزار دانلود Corel Draw 2022 - کورل دراو 2022 به گونه ای است که برای فیلتر های Equalize و Sample & Target و فیلترهای Levels جدیدی وجود دارد که به خوبی میتوانید تنظیمات کنتراست تصویر را به آسانی انجام دهید .

دانلود Corel Draw 2022

با استفاده از ابزار Color Balance در نرم افزار کورل 2022 ، یک ابزار نمونه گیری رنگ میباشد که به کاربران این امکان را میدهد تا با یک کلیک یک خاکستری خنثی تنظیم نمایند.
 

دانلود Corel Draw 2022

رابطه های هیستوگرام  دانلود Corel Draw 2022 - نرم افزار 2022  به خوبی بهبود یافته است، با اجرای این تنظیمات شما میتوانید نمایش بصری بهتری را داشته باشید و در این نسخه رنگ های گوناگون به اسلایدر ها در برخی فیلترها اضافه شده است.

دانلود Corel Draw 2022

پس از انجام تنظیمات مورد نظر خود میتوانید به راحتی تنظیمات را به حالت اولیه و پیش فرض بازگردانید و یا آن ها را ذخیره کرده تا همیشه بر روی تصاویر مورد نظر شما اعمال گردد.
 

دانلود Corel Draw 2022

وقتی شما به تنظیمات مورد نظر خود در ویرایش تصاویر رسیدید به راحتی میتوانید آن را به عنوان یک فیلتر پیش فرض ذخیره کنید و یا دسته ای تنظیمات پیش فرض آن را معرفی نمایید. مهمترین بخش این است که تمامی تنظیمات شما در نرم افزار Corel-Paint 2022 قابل استفاده در دانلود Corel Draw 2022 - کورل دراو 2022  میباشد و از آن ها میتوانید استفاده نمایید.

دانلود Corel Draw 2022

منوی تغییر یافته Adjust نیز با بروزرسانی هایی که در آن صورت گرفته است به شما کمک مبکند تا در استفاده از ابزار و میانبرها و دستورات به خوبی استفاده نمایید و همچنین این قابلیت را به شما میدهد تا دستورات Copy و Past به گونه ای باشد که شما بتوانید به سرعت مجموعه ای از تنطیمات یک تصویر را بر روی تصویر دیگر منتقل نمایید و بر روی آن اعمال نمایید.
 

دانلود Corel Draw 2022

Optimized Learning Experience – تجربه یادگیری بهینه :

این قابلیت به صورت آنلاین بوده و تنها بر روی نسخه های اورجینال دانلود Corel Draw 2022 - کورل دراو 2022  قابل استفاده میباشد و بر روی نسخه های کرک شده قابل استفاده نیست. این قابلیت به ان گونه است که شما میتوانید محتوای مورد نظر خود را جهت آموزش و یادگیری افراد دید به اشتراک گذاشته و با جستجو در محتوا های آنلاین آن ها را پیدا نمایید.

Cutomer-Inspired Features – ویژگی های الهام گرفته شده از مشتریان :
در اینجا با برخی از ویژگی هایی که بسیاری از کاربران وفادار کورل آن ها را پیشنهاد داده اند توجه کنید که برخی از آنها جهت صرفه جویی در زمان مشاهده چند صفحه ای و بهبود صفحات و ویرایش تصاویر میباشد که پیشرفت قابل توجهی میباشد.

MultiPage View :
هنگامی که نمایه خود را در چندین صفحه مشاهده میکنید، از طریق داکر صفحات میتوانید بزرگنمایی به خودکار را تنظیم نمایید تا نمایش شما به هر صورت که بخواهید باشد . چه به صورت قالب شبکه ای چیده شده یا در امتداد و یک ردیف کنار هم .
 

دانلود Corel Draw 2022

شما با دبل کلیک کردن بر روی هر یک از تصاویر میتوانید به طور خودکار وارد تنظیمات آن صفحه بشوید .
همچنین شما زمانی که نمای چند صفحه ای را مشاهده میکنید به راحتی میتوانید به صورت تعاملی به یکباره سایز تصاویر خود را تغییر دهید، و با استفاده از SHIft میتوانید حاشیه های یک طرف را به صورت متمرکز نگه دارید .
 

دانلود Corel Draw 2022

همچنین میتوانید تنظیمات خود را به حالت Single Page تبدیل کرده و تغییر اندازه شما فقط برای یک صفحه اعمال شود.
واگر سند شما در طرح بندی صفحات باز باشد میتوانید به راحتی صفحات دو صفحه ای یا تک صفحه ای را انتهای سند خود اضافه نمایید
 

دانلود Corel Draw 2022

 

 

نصب هوشمند بدون نیاز به فعال سازی

Windows 11, Windows 10,  in 64-bit, all with the latest updates and service packs CorelDRAW Graphics Suite 2022 supports Windows 10, versions 2004 and 21H2 as well as later versions to be released during the life cycle of the suite.
•     Intel Core i3/5/7/9 or AMD Ryzen 3/5/7/9, Threadripper, EPYC
•     OpenCL 2.2 capable video card (recommended)
•     8 GB RAM
•     10GB hard disk space for application files
    Electronic software downloads require more space to allow for the download, the uncompressed setup files, and the actual installation, which includes copies of the source files as well.
•     Mouse, tablet, or multi-touch screen
•     Display resolution
    •     1280 x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)
    •     1920 x 1080 at 150%
    •     2560 x 1440 at 200%
•     DVD drive (required for installing the box version of the software)
•     Microsoft Internet Explorer 11 or later
•     Internet connection is required to install and authenticate CorelDRAW Graphics Suite, receive performance and stability updates, and use online features, such as QR Codes.

Comments

مطالب مرتبط

premium download