دانلود نرم افزار Adobe Photoshop CC 2024 v25.0.0.35 - ادوبی فتوشاپ 2024

0

دانلود Adobe Photoshop 2024 - دانلود ادوبی فتوشاپ 2024 :

در دنیای ویرایش عکس و تصویر و گرافیک به هیچ عنوان نمیتوان قدرت نرم افزار Adobe Photoshop  را انکار کرد نرم افزار فتوشاپ یکی از محبوب ترین نرم افزارهای طراحی و ساخت مدل های 3 بعدی، و طراحی های گوناگون میباشد . کمپانی ادوبی هر ورژن جدیدی از نرم افزار photoshop را ارائه میدهد که جدیدترین نرم افزار Photoshop 2023 میباشد که دارای ویژگی های جدید و کاربردی بسیاری میباشد. از نرم افزار Photoshop 2024 برای طراحی انواع پوسترهای، طراح های بسته بندی، لوگو ها، وب سایت ها و ... استفاده میشود که با ابزار های بصری خلاقو فوق العاده ای که دارد افراد مبتدی و حرفه ای میتوانند طرح های گرافیگی شگفت انگیزی را ایجاد نماییند.
حال جی بی دل برای شما ورژن های 2024 را توضیح میدهد و ویژگی های جدید را برای شما معرفی میکنید .


بهبود انتخاب در دانلود Adobe Photoshop 2024  :


ابزار Object Selection Tools در دانلود Adobe Photoshop 2024  بسیار پیشرفت خوبی داشته وشما به راحتی میتوانید آبجکت هایی همچون گیاهان، آسمان، آب، زمین را به خوبی انتخاب نمایید برای اینکار کافیست موس خود را بر روی شی ببرید و کلیک نمایید.
همچنین شما میتوانید این انتخاب را در ابزار Select & Mask انجام دهید و ویرایش و تنظیمات دیگری را نیز انجام دهید .

دانلود ادوبی فتوشاپ 2024


با یک کلیک دستور Delete و Fill را در نرم افزار Adobe Photoshop 2024 انجام دهید :
در نسخه جدید فتوشاپ ورژن 25 شما به راحتی میتوانید آبجکت ها و المان هایی که در عکس های شما میباشد را به وسیله ابزار Delete and Fill Selection انجام دهید و شما جادوی فتوشاپ 2024 را در اینجا مشاهده که به گونه ای آبجکت را حذف میکند که گویی اصلا آن آبجکت اصلا در تصویر شما وجود نداشته است.
برای اینکار کافیست شما ابتدا با ابزار Select آبجکت خود را انتخاب نمایید و سپس با کلید ترکیبی Shit +Delete میتوانید به راحتی آبجکت مورد نظر خود را حذف نمایید. البته باید این نکته را یادآوری کنیم که این کار از طریق روش های دیگر نیز در دستر میباشد و آن به این صورت است که از ابزار Lasso Tools استفاده میکنید برای اینکار ابتدا آبجکت مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی موس کلیک راست میکنید تا منوهای کانتکس برای شما باز شود و سپس ابزار Delete And Fill را برای حذف آبجکت مورد نظر انتخاب میکنید .
شما به راحتی میتوانید اشخاص و آبجکت ها را در عکس های خود حذف کنید و به خوبی عکس های خود را رتوش نمایید هنگامی که یک پس زمینه کاملا سرشار از تصاویر دارید.
اما دوقابلیت دیگر هم که هست که برای اکانت های اورجینال فتوشاپ قابل دسترسی میباشد و در نسخه های کرکی کاربرد ندارد و قابلیت دسترسی به دلیل آنکه نمیتوانید از اکانت ابری ادوبی استفاده کنید وجود ندارد  و آن ها عبارتند از :
دعوت به ویرایش : یعنی به کمک آن میتوانید یک تصویر را همراه با دوستان خود اشتراکا ویرایش نمایید .
اشتراک گذاری برای بازبینی : به کمک آن میتوانید شما طرح مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید تا نظر سایر افراد را نسبت به آن متوجه شوید و بدانید که طرح شما چه بازخوردی دارد البته این قابلیت هنوز به صورت بتا میباشد .

Photo Restoration Neural Filter  ( فیلتر باز سازی تصاویر ) :
آیا شما نیاز دارید که عکس های قدیمی خود را بازسازی نمایید؟ شما میتوانید با قابلیت جدید Photo Restoration Neural Filter در نرم افزار Adobe Photoshop 2023 که برگرفته شده از هوش مصنوعی میباشد عکس های خانوادگی و قدیمی خود را بازسازی نمایید و در نرم افزار فتوشاپ 2023 به خوبی مشاهده نمایید.

 

 

 

 

Begin

مطابق با راهنمای نصب در پوشه JB-team نرم افزار را نصب نمایید

 

Password : jb-team.com

Windows

  • Intel 6th Generation or newer processor or AMD equivalent with SSE4.1 support
  • Microsoft Windows 10 (version 22H2) or Windows 11 (version 22H2), 64-bit versions only; Windows 7, Windows 8.1 not supported
  • 8GB of RAM
  • 8GB of available hard-disk space to install application; additional space required for downloading online content and for temporary files during product installation and usage (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
  • 1280x800 display resolution (at 100% scale factor)
  • Microsoft DirectX 12 compatible display driver
  • Internet connection required for product activation and download of features and online content