دانلود نرم افزار Autodesk Autocad 2016 اتوکد 2016

0

دانلود نرم افزار Autocad 2016 - اتودسک اتوکد 2016 :

یکی از برترین نرم افزارهای طراحی های 2 بعدی و 3 بعدی به واسطه شرکت اتودسک ارائه شده است نرم افزار  دانلود نرم افزار Autocad 2016 میباشد . نرم افزار Autocad جز محبوب ترین نرم افزارهای شاخه مهندسی میباشد. اکثر مهندسین در گرایش های مختلف از نرم افزار Autocad برای طراحی ایده های خود استفاده میکنند. اتودسک هر ساله ورژن جدید از این نرم افزار را روانه بازار میکند . در این ورژن های جدیدی که هرساله ارائه میشود برخی ویژگی های جدید مطابق با خواسته کاربران به آن اضافه شده و برخی از ویژگی های قبلی نیز به روز رسانی شده و بهبود میابند.
در این ورژن جی بی دی ال برخی از ویژگی های معرفی شده را برای شما کاربران گرامی معرفی مینماید. همچنین کاربرانی که تمایل به خرید نسخه فیزیکی این محصول دارند میتوانند از طریف لینک های ارائه شده نسخه فیزیکی را تهیه نمایند.

ریجن اتوماتیک :
یکی از کارهای خوبی که در ورژن 2016 اتوکد اعمال شده است این است که دیگر برای باز سازی نقشه ها نیاز به تایپ دستور RE نیست . این ویژگی و کار توسط REGENAUTO به صورت خودکار انجام میشود و نقشه ها بازسازی میگردد.

ابعاد هوشمند :
نماد ابعاد در نرم افزار اتوکد 2016 به طور قابل توجه و نمایانی تغییر کرده است به گونه ای که اکنون به یک ابزار اندازه گیری سریع و بصری تبدیل شده است. به وسیله این ابزار جدید در هنگام اندازه گیری کار کاربران بسیار ساده میشود ، هنگامی ه یک شی انتخاب میگردد به راحتی تصمیم میگیرد که از چه نوع بعدی اندازه را محاسبه نماید مثلا برای دایره های و کمان ها و یا طول یک خط و یا چند خط را به صورت دقیق محاسبه مینماید. وهنگامی که دوخط جداگانه را انتخاب نمایید بعد زاویه ای بین انها را محاسبه مینماید.

دانلود نرم افزار Autocad 2016

ویرایشگر ابرهای تجدید نظر :
هنگامی که شما یک تصویر ابری ایجاد میکنید میتوانید به راحتی آن های را تغییر سایز دهید بدون آن که شکل و رئوس آن های دچار تغییر گردد. این ویژگی این شرایط را برای شما فراهم میکند تا به راحتی بتوانید اشکالی که ابری هستند تغییر کنند درولقع میتوان گفت که به خوبی دیگر میشود با این ویژگی اشکال ابری را به راحتی حذف و یا اضافه نمود.

تبدیل خواص XREF به لایه های BYLayer  :
زمانی که یک رفرنس خارجی دارید و آن را وارد نرم افزار اتوکد خود میکنید مشاهده میکنید که برخی از قابلیت ها به درستی قابلیت ویرایش و تغییر ندارند و درست وارد نمیشوند هم چون رنگ، نوع خط، وزن . این شرایط به دلیل آن است که رفرنس خارجی که شما وارد کردید به جای آنکه با فرمت BYLayer باشد به صورت دیگری تعریف شده است. به همین دلیل ویژگی جدید در نرم افزار Autocad 2016 اضافه است که با زدن دستور XREFOVERRIDE شما میتوانید آن را روشن کرده و تمامی مراجع خارجی خود را به صورت ByLayer دربیاورید.

دانلود نرم افزار Autocad 2016

برخی از امکانات و ویژگی های جدید دانلود نرم افزار Autocad 2016 - اتوکد 2016 :

•    اضافه شدن ابزار جدید ریجن اتوماتیک
•    ابزار تبدیل Xref به لایه های BYLayer
•    ابزار ویرایشگر طراحی های ابری شکل
•    ابزار اندازه گیری و مقیاس دهی هوشمند
•    ابزار محاسبه و مانیتور متغییر ها
•    بهبود ابزار Mtext
•    طزیقه اضافه کردن لینک و نشانه و فایل های جستجو در خروجی های PDF
•    بهبود نوار وظیفه نرم افزار اتوکد
•    اضافه شدن پیوست های نرم افزار NavisWorks

 

Autodesk Autocad 2016 نام نرم افزار
آموزش نصب فارسی ✔ آموزش نصب و فعالسازی
هوشمند 🌟 روش فعاسازی
Begin

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید.

 

رمز عبور : jb-team.com

AutoCAD 2016 system requirements

    Operating system: Windows 8.1 , Windows 7 Ultimate, Professional, Home Premium; Windows Vista (SP1); .
    CPU: Intel Pentium 4 or Xeon supporting Intel EM64T and SSE2 technology, AMD Athlon 64 or Opteron with SSE2 technology
    Hard disk: 2GB of free disk space for installation.
    Pointing device: Microsoft mouse support.
    RAM: 2GB.
    Screen resolution: 1024 x 768 with true color.
    GPU: video display adapter with 32-bit color (true color), 128 MB or higher, and Direct3D compatible workstation graphics card.