رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود نرم افزار Hard Disk Sentinel v6.01.3 - نگهداری و نظارت هارد

سازنده
سطح begin
0

دانلود نرم افزار Hard Disk Sentinel - نرم افزار نظارت و محافظت از هارد :

Hard Disk Sentinel نرم افزاری قدرتمند در زمینه نگهداری از هارد دیسک و نظارت بر قسمت های مختلف هارد میباشد. در نرم افزار Hard Disk Sentinel کاربران از ابزارهای مختلفی برای انجام امور نظارتی بر روی سیستم استفاده می کنند که به کمک آن ها میتوانند کلیه نکات و جزئییات مربوط به هارد دیسک را نظارت نموده و در صورت بروز مشکلات احتمالی ، سریعا در رفع آن اقدام نمایند. نمایش میزان فضای کل هارد دیسک و هر درایو به همراه میزان فضای خالی از امکانات Hard Disk Sentinel میباشد.

ویژگیها:

Hard Disk Sentinel از انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال، SSD و ساتا و IDE پشتیبانی میکند. در این برنامه امکان تست سرعت خواندن و نوشتن هارد و انواع بنچمارکهای دیگر وجود دارد. به کمک این بنچمارکها کاربران میتوانند نقاط ضعف و قوت هارد خود را پیدا کنند. آنهایی که قابل حل هستند توسط برنامه در چند مرحله ساده مشکل حل میشود و در مواردی که مشکل حاد سخت افزاری وجود داشته باشد زودتر از گذشته متوجه این موضوع شده اید و لااقل اطلاعات خود را میتوانید نجات دهید.
در این برنامه میتوانید از اطلاعات خود بکاپ گیری کنید و برای این بکاپ گیری امکان زمان بندی نیز وجود دارد. این نرم افزار با اکثر نسخه های ویندوز سازگار است و کارکردن با آن آسان است. ظاهر برنامه ساده طراحی شده است و قسمتهای مختلف را میتوانید در مدت زمان کمی فرابگیرید. هرچند که استفاد از برنامه نکته خاصی ندارد ولی به هر حال برای قسمتهایی که مشکل دارید میتوانید از طریق راهنما اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

دانلود نرم افزار Hard Disk Sentinel

قابلیت های کلیدی دانلود نرم افزار Hard Disk Sentinel - نرم افزار نگداری و نظارت بر روی هارد  :


•    پشتیبانی از درایوهای HDD ،SSD و SSHD
•    پشتیبانی از هارد های داخلی و یا اکسترنال
•    آنالیز خودکار و ایجاد گزارش کامل برای کاربر
•    نظارت بر دما و عملکرد لحظه ای هارد
•    تست و نمایش سرعت انتقال اطلاعات توسط هارد
•    و ...

 

مطالب مرتبط

premium download