رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود نرم افزار Lumion Pro 12 - لومیون پرو 12

سازنده
سطح begin
0

دانلود نرم افزار Lumion 12 - لومیون پرو 12 :

معماران برای ترسیم هرچه بهتر طرح ها و ایده های خود نیاز به این دارند که ایده های خود را به صورت 3 بعدی مشاهده نمایند تا هر چه بهتر بتوانند نقاط ضعف آن را بر طرف نمایند و یا به مشتریان خود به خوبی نمایش دهند. دانلود نرم افزار Lumion 12 – لومیون یکی از بهترین نرم افزارهای تجسم یازی به صورت 3 بعدی میباشد که تمامی معماران تمایل زیادی به استفاده از آن برای نمایش هرچه بهتر ایده های خود دارند. دانلود نرم افزار Lumion 12 جز بهترین و سریعترین ابزارهایی میباشد که معماران به وسیله آن میتوانند تصویرسازی نمایند و از طریق AEC انجام میپذیرد. نرم افزار Lumion- لومیون یک ابزار و نرم افزار فوق العاده و حیاتی برای تمامی افرادی کخه میخواهند سازه های خود را به صورت تجسمی طراحی نمایند میباشد. از مزایای نرم افزار Lumion میتوان به این نکته اشاره کرد که توانایی تولید ویدئوهایی با کیفیت بالا و با سرعت بسیار زیاد را دارا میباشد. امروزه همانطور که میدانید نرم افزار لومیون در دنیا طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و افراد زیادی همچون معماران، دانشجویان، مدلساز های BIM طرفداران اصلی این نرم افزار هستند.
اگر از تمامی کارشناسان و معماران و کاربران بپرسید متوجه میشوید که نرم افزار Lumion – لومیون جزو پیشرو های نرم افزاری در حوزه خود میباشد زیرا قابلیت تصویرسازی مجازی 3 بعدی را دارد و به آن سبک جدیدی را بخشیده است همچنین نرم افزار Lumion 12 را میتوان یک جزو ضروری از ابزار BIM برای بسیاری از متخصصین AEC نامید .
از دیگر مزایا  نرم افزار Lumion – لومیون میتوان به این نکته اشاره کرد که مدن زمان کار را برای کاربران بهبود میبخشید و هنگامی که کاربران طرح های خود را طراحی کردند و مدل هایشان را وارد کرده و طرح سه بعدی خود را ساختند به راحتی با چند کلیک ساده میتوانند طرح خود را آپدیت نمایند.

یکی از مزایا و خوبی هایی که دانلود لومیون 12 از سایت جی بی دل دارد این است تمامی نرم افزارها تست شده و دارای کرک اختصاصی بوده که کار را برای کاربران ساده کرده است تا به راحتی بتوانند نرم افزارمورد نظرخود را نصب نمایند . همچنین چنانچه شما نیاز به دریافت محصول فیزیکی Lumion 12 - لومیون 12 داشته باشید میتوانید از طریق صفحه خرید نرم افزار Lumion 12 را تهیه نمایید.

دانلود نرم افزار Lumion 12

امکانات و ویژگی‌های دانلود نرم افزار Lumion 12 - لومیون پرو 12 :

•    خاصیت بازتابی به طوری‌که بتوانید سطوح منعکس ایجاد کنید
•    روشنایی عمومی
•    صدای سه‌بعدی
•    مدل کتابخانهٔ گسترش‌یافته
•    قابلیت اضافه کردن بافت به ویدیو
•    ویرایشگر پیشرفته
•    نمایش سریع نتایج
•    پشتیبانی از 3D Model import: DWG, DXF, DAE, FBX, MAX, 3DS, OBJ, SKP
•    پشتیبانی از Image import: TGA, DDS, PSD, JPG, BMP, HDR, PNG

 

مطالب مرتبط

premium download