رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود نرم افزار Mathworks Matlab R2022b - متلب 2022 بی

0

دانلود نرم افزار Matlab R2022b - متلب 2022 بی :

یکی از دغدغه های مهندسان و طراحان محاسبات و برنامه نویسی های مربوط به جبر خطی و آنالیز عددی میباشد. به همین دلیل نیازمند نرم افزاری برای اجرای امور خود میباشند. نرم افزار Matlab R2022b یک نرم افزار بسیار قدرتمند و معروف میباشد که تمامی محققان و دانشجویان ریاضی و مهندسی میباشد که به کمک دانلود نرم افزار Matlab R2022b – متلب میتوانند تمامی ماسئل تئوری و جبر خطی و آنالیز عددی را حل نمایند. در حال حاضر مشاهده میکنیم که نرم افزار Matlab – متلب طرفدارهای بسیار زیادی در دانشگاهها، رشته های آکادمیک و صنعتی و ... دارد که آنها از نرم افزار Matlab R2022b در زمینه های مختلف مهندسی و ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و ..... استفاده میکنند . به قدرت میتوان گفت که نرم افزار Matlab  جزو بهترین و اولین نرم افزارهایی که میباشد که دارای محیط محاسباتی و تکنیکی برای حل انواع مسائل میباشد. همانطور که میدانید تمامی علوم مهندسی یک زبان مشترک دارند و آن ریاضیات میباشد که شامل انواع ماتریس ها، معادلات دیفرانسیل، رشته های عددی اطلاعات، ترسیم ها و گراف ها است و تمامی آن ها را میتوانید در نرم افزار متلب به خوبی طراحی و حل نمایید.
در حال حاضر دانلود نرم افزار Matlab R2022b  یک سیستم موثر و یک زبان برنامه نویسی موفق برای علوم مهندسی و محاسبات علمی میباشد.

دانلود نرم افزار Matlab R2022b

در زیر به برخی از ویژگی های جدید دانلود نرم افزار Matlab R2022b میپردازیم :

Medical Imaging Toolbax :
در این قابلیت جدیدی که اضافه شده است این امکان را فراهم میکند تا تصاویر پزشکی به صورت دو بعدی و 3 بعدی تجسم، ثبت ، یخش بندی و بر چسب گذاری گردد.
این تولباکس برنامه، عملکردها و گردش های کاری را برای طراحی و آزمایش برنامه های تصویربرداری تشخیصی ارائه میکند. شما با استفاده از این تولباکس در نرم افزار Matlab R2022b رندر و تجسم 3 بعدی ، ثبت چند وجهی و قطعه بندی و بر چسب گذاری تصاویر رادیولوژی را انجام دهید. همچنین در جعبه ابزار موجود شما میتوانید شبکه های یادگیری عمیق از پیش تعریف شده را آموزش دهید و این کار با Deep Learning Toolbax امکان پذیر است.
شما میتوانید تصاویر رادیولوژی را از روش های مختلف تصویربرداری، از جمله تصویر برداری با اشعه ایکس ، توموگرافی کامپیوتری (CT ) ، تصویر برداری تشدید مغناطیسی ( MRI )، اولتراسوند و پزشکی هسته ای ( PET و SPECT ) را وارد و پیش بردازش و تجزیه و تحلیل نمایید. همچنین اپلیکیشن Medical Image Labeler به شما امکان میدهد برچسبگذاری دو بعدی و 3 بعدی را برای استفاده در گردشهای کاری هوئش مصنوعی نیمه خودکار کنید . شما میتوانید ثبت چند وجهی تصاویر پزشکی، از جمله تصاویر دوبعدی ، سطوح 3 بعدی و حجم های سه بعدی را انجام دهید. جعبه ابزار یک محیط یکپارچه را برای تشخیص و تجزیه و تحلیل تصویر پزشکی به کمک رایانه به پایان میرساند .


Simscape Battery
طراحی و شبیه سازی باتری و سیستم های ذخیره انرژی

 

 

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نرم افزار را نصب نمایید

مطالب مرتبط

premium download