دانلود نرم افزار Lumion Pro 12.5 - لومیون پرو 12.5

0

دانلود نرم افزار Lumion 12.5  - لومیون پرو ۱۲.۵ :

نرم افزار Lumion یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین نرم افزارها برای رندرگیری میباشد. نرم افزار لومیون با هر آپدیت جدیدی که ارائه میکند تنظیمات و گزینه های با کیفیت بهتری را نسبت به قبل در اختیار کاربران قرار میدهد. دانلود نرم افزار Lumion 12.5   آخرین نسخه لومیون میباشد که بر خلاف نسخه های قبلی تمام مواردی که برای معماری و رندرگیری نیاز دارید را تماما در اختیار شما قرار میدهد. یکی از دلایلی که نرم افزار Lumion 12.5 جز یکی از محبوب ترین نرم افزار های رندرگیری در میان معمارها انتخاب شده است ، این است که این نرم افزار بسیار ساده بوده و کاربر پسند میباشد. نرم افزار لومیون میتواند برای ایجاد انواع تصاویر رندرگیری شده استفاده شود و در تمامی پروژه های معماری کارایی دارد، که این نشان دهنده آن است که با انتخاب نرم افزار Lumion میتوانید در در زمان خود صرفه جویی کرده و کارهای خود را به سادگی انجام دهید.


این موضوع را هم باید در نظر داشته باشید که نرم افزار Lumion هم همانند هر نرم افزار دیگری تنظیماتی دارد که باید تنظیم شود. برای آنکه بتوانید رندرگیری های حرفه ای را داشته باشید باید به این تنظیمات تسلط داشته باشید . برای آنکه بهتر بتوانید تنظیمات رندرگیری را یاد بگیرید به شما توصیه میکنیم که یا در دوره های آنلاین شرکت کنید و یا دوره های آموزشی را مشاهده نمایید. ابن تنظیمات در نسخه جدید لومیون یعنی دانلود نرم افزار Lumion 12.5  بهبود یافته است.

حال به بررسی برخی از ویژگی های جدید دانلود نرم افزار Lumion 12.5  میپردازیم تا مشاهده کنیم چه قابلیت هایی به آن اضافه شده است .

آیا آخرین نسخه نرم افزار لومیون که دانلود نرم افزار Lumion 12.5  میباشد را نصب نکرده اید؟ ما به شما پیشنهاد میکنیم که آخرین نسخه نرم افزار Lumion را دریافت و نصب نمایید. با توجه با این موضوع که نرم افزار لومیون به طور مداوم خودش را بهبود میبخشد، همیشه گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد تا طرح های خود را دقیقا همانطور که میخواهید بدون از دست دادن عملکرد یا سرعت مشاهده نمایید. شما میتوانید با کمک نرم افزار لومیون 12.5 رندگیری های سریعتر و واضح تری را داشته باشید.
گزینه هایی که برای محیط فضایی میباشد، عناصر و جلوه های بصری با ویژگی های جدید از جمله نور افکن های حجمی ، چراغ های OMNI و برگردان های سطحی گسترش یافته است. نرم افزار لومیون به دلیل قدرتی که در ساخت صحنه دارا میباشددارای قابلیت استفاده ظربف تر ، موثر تر همراه با بهبود گردش کار میباشد که بسیار کار بر پسند بوده و به طور قابل توجهی سریعتر میباشد.

 

Omnilights همراه با جلوه های ویژه :
نورهای حجمی در تنظیمات مختلف بسیار مهم میباشد. افکت Onmi lights حجمی جدید، درخشندگی زیبایی به نواحی میبخشد و در عین حال به نواحی عمق میبخشد، حال و هوا و محیط را ایجاد میکند .
هنگامی که که این تنظیمات به صورت ظریف اعمال گردد این افکت و نقطه و کلیک ها به زیبایی کار میکنند و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید شب های مه آلود بسازید . برای نمای داخلی، بخار یا گرد و غبار را به تصویر بکشید. این قابلیت دارای نتایج شگفت انگیزی میباشد که تاثیر آن بسیار فوری و سریع میباشد.

دانلود نرم افزار Lumion 12.5


نورافکن ها با جلوه های حجمی :
شما اکنون میتوانید با این قابلیت جدید که برای نور افکن ها ارائه شده است، یک پرتو نور قابل مشاهده را در سراسر صحنه خود پخش کنید، که ابعاد جذاب و دوست داشتنی را برای شما فراهم میکند. قابلیت نورافکن و جلوه های حجمی کاربردهای گسترده ای دارد، از جمله این قابلیت ها میتوان به نور پردازی فضای داخلی و بیرونی ، استخرها برای دادن عمق و واقع گرایی بیشتر به محیط اشاره نمود.

دانلود نرم افزار Lumion 12.5

 

دمای رنگ روشن :
با کمک ابزار رنگی نور محیط جدید میتوانید فضای مناسبی را ایجاد نمایید. با استفاده از مقیاس کلوین، که رنگ های گرم تا سرد را اندازه گیری کرده است . میتوانید نور داخلی گرم را ( 3000k – 7000k  ) و نور خارجی واضح و انرژی بخش را تولید نمایید.

نرم افزار لومیون پرو 12.5

 

Begin

نصب هوشمند بدون نیاز به فعالسازی

 

رمز عبور : jb-team.com

A small park or residential building with Lumion models and textures.

Please note that this configuration will not be capable of smoothly handling Lumion’s high-end features. We recommend upgrading if you find that your computer is close to these minimum requirements.

A PC with this hardware is not recommended, as it would only be able to handle simple projects, such as:

The PC running Lumion must be connected to the internet

Internet connection

GPU scoring a G3DMark of 9,000 or higher with up-to-date drivers. (Such as the Nvidia GeForce RTX 3060, Quadro RTX 4000, AMD Radeon RX 5700, or better)

Graphics card

6 GB or more

Graphics card memory

Up-to-date Windows 10 64-bit (version 2004) or newer

Operating system

Intel/AMD processor scoring a single thread CPUMark of 2,200 or higher. (Such as the AMD Ryzen 5 1600X, Intel Core i7-4790S or better)

CPU (processor)

1920 x 1080 pixels**

Screen resolution

16 GB or more

System memory (RAM)

SATA SSD or HDD

Hard drive

Minimum 75 GB of free disk space in the drives where the Windows User Account and Documents folder are located in.

Hard drive space

(minimum 80+ gold-rated with sufficient wattage)

Power supply

If you are considering the purchase of a new PC, we do not recommend using these minimum requirements.
To get the most out of Lumion, we recommend to start with our recommended requirements.

New PC purchase considerations