Autodesk Civil 3D 2022 x64

Submitted by admin on Wed, 06/02/2021 - 11:19

نرم افزار Autodesk Civil 3d
نرم افزار Autodesk Civil 3d، برنامه‌‌ای بسیار قدرتمند و محبوب، ویژه مهندسین عمران است که مدلسازی اطلاعاتی، طراحی، تدوین و تهیه مستندات پروژه های عمرانی را بر عهده دارد. این نرم افزار، از ورک فلوهای CAD (طراحی به کمک کامپیوتر) و BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان)، به خوبی پشتیبانی می‌کند. با نرم افزار Autodesk Civil 3d، درک عملیات پروژه، حفظ ارتباط در فرآیندها و داده ها آسان بوده و این نرم افزار، پاسخی بسیار سریع به تغییرات شما می‌دهد. Civil 3d در واقع نرم افزاری است بسیار قدرتمند و خلاق، که توسط مهندسین عمران و متخصصین معماری برای نقشه کشی، طراحی و مدیریت پروژه های مهندسی عمران به کار گرفته می‌شود

پروژه های مهندسی عمران و معماری که می‌توانند نرم افزار Civil 3d را به کار بگیرند، تحت سه دسته اصلی قرار می‌گیرند: پروژه های توسعه زمین، آب و حمل و نقل. این پروژه ها می‌توانند شامل توسعه مناطق ساخت و ساز، مهندسی سازه، مهندسی راه، توسعه سد رودخانه، ساخت بندرگاه، کانال ها، خاکریزها و بسیاری موارد دیگر باشد. عملیات طراحی پویای این نرم افزار، امکان توسعه سریعتر گزینه‌ها را از طریق ابزار طراحی مبتنی بر مدل فراهم می‌کند. نرم افزار اتوکد Civil 3D به شما کمک می‌کند تا داده های پروژه را مرتب و سازماندهی کرده، سطوح را ایجاد و تجزیه و تحلیل کنید، طرح بندی بلوک، راهروهای جاده‌ای و طرح بندی شبکه ها را ایجاد کنید.

اتودسک اکنون نرم افزار ۲۰۲۲ Autodesk Civil 3d  را که جدیدترین و آخرین نسخه از نرم افزار Civil 3d تا این لحظه است را به بازار عرضه کرده است. این نسخه از نرم افزار Civil 3D دارای قابلیتها و ویژگیهای متعددی بوده و در بسیاری از زمینه‌ها بهبود یافته و نسبت به نسخه‌های پیشین خود، پیشرفتهای درخور توجهی داشته است. بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از ویژگیهای جدید و نکاتی که باید درباره آخرین نسخه از نرم افزار محبوب و قدرتمند Civil 3D بدانیم:

برخی از قابلیتها و ویژگیهای جدید نرم افزار Civil 3d 2022

بهبود و پیشرفتهای ایجاد شده در بخش Alignment Workflows، از نرم افزار Autodesk Cicil 2022
اکنون در نرم افزار Civil 2022 قابلیت connected alignment بهبود یافته است تا هندسه پیچیده رمپها و مبادلات را بهتر کنترل کند.
بهبودها و پیشرفتهای ایجاد شده در قابلیت connected alignment، شامل موارد زیر می‌شود:
در نرم افزار Civil 3d 2022 چندین گروه جدید از منحنی‌ها، به ترکیبات alignment اضافه شده است، که از ترکیب مارپیچها، منحنی‌ها و مارپیچهای معکوس پشتیبانی می‌کند.

 پشتیبانی برای ایجاد منحنی‌های بیشتر از ۱۸۰ درجه، از دیگر بهبودهای صورت گرفته در این بخش است.

Image
Autodesk Civil 3D 2022
version
2022