Lumion 11 Pro

Submitted by admin on Wed, 06/02/2021 - 11:46

نرم افزار لومیون ۱۱ – Lumion 11 : لومیون ابزاری است بسیار قدرتمند، آسان کاربرد و کارآمد برای تجسم معماری است، که به هر کسی امکان می‌دهد یک محیط سه بعدی بسازد و سپس تصاویر زیبا، نمایش های ویدئویی چشمگیر و جلوه های زنده ایجاد کند. این نرم افزار، سریعترین روش ممکن را برای گرفتن مدل سه بعدی شما و ایجاد صحنه در عرض چند دقیقه در اختیارتان قرار می‌دهد. لومیون در واقع یک نرم افزار رندر معماری است، که چگونگی ترجمه پروژه های شما به تجربیات و احساسات واقعی را آسان می‌سازد. رندرگیری و ارائه، همواره به عنوان یک مرحله دشوار و در عین حال ضروری مورد توجه قرار می‌گرفته است، چیزی که خارج از مهارت و حرفه معمار بوده است. اما لومیون اکنون قصد دارد در جدیدترین نسخه خود، این مفهوم را تغییر دهد. نرم افزار لومیون ۱۱ اکنون یک تجربه آسان و ساده را برای معمارانی که همواره با راه حلهای سنتی رندرگیری در کشکش و تقلا بودند، ارائه می‌دهد. این امر، در را به روی کسانی که وقت و تمایلی برای یادگیری نرم افزارهای پیچیده ندارند، اما می‌خواهند روح زندگی را در طرحهای خود به زیبایی نشان دهند، باز می‌کند. با استفاده از ابزارهای مناسب ارائه شده در نرم افزار لومیون ۱۱، فرایند رندرگیری معماری می تواند مانند بخشی از روند طراحی احساس شود ، فعالیتی که جسارت هنری شما را به چالش می‌کشد و چشم انداز شما را برای نتیجه نهایی به داخل طرحتان می‌دمد. در نرم افزار لومیون ۱۱ از لحظه وارد کردن مدل خود تا زمان ارائه یک تصویر زیبا، از نحوه جریان نور به داخل یک اتاق گرفته تا ساخت شخصیت و جو در یک فضا، روند کار بسیار ساده و لذت بخش است.

هر اتاق داستان خاص خود را دارد، جو و روحیه منحصر به فرد خود را دارد. شاید یک اتاق نشیمن، هاله‌ای از شادی ایجاد کند، یا یک آشپزخانه روستایی، احساس نوستالژی و راحتی را القا کند. شاید این رنگهای اتاق، احساساتی را در شما ایجاد می‌کند، یا روشی است که به نظر می‌رسد یک جریان و نظم طبیعی به فضا داده است. وقتی باران می بارد، تماشای قطره های لغزنده باران روی شیشه، ممکن است به به واحه ای برای عاشقان باران تبدیل شود. یا یک شومینه دنج و گرم در یک شب پرستاره، می‌تواند برای خانواده جدیدی که قصد خرید خانه دارند، اشتیاق وصف ناپذیری ایجاد کند.اکنون با نرم افزار لومیون ۱۱ بسیار ساده است که این جزئیات زیبا و بی‌نظیر را در تمام کارهای داخلی خود طراحی کرده و با ایده های طراحی خود احساسات مخاطب خود را برافروخته کنید. به کمک این نرم افزار بی‌نظیر اکنون بیان دید منحصر به فرد شما از پروژه و جان دادن به آن، بسیار ساده تر از پیش شده است.

ویژگیهای جدید نرم افزار لومیون ۱۱
با ویژگیهای جدید، متعدد و قدرتمند نرم افزار لومیون ۱۱ روح زندگی را به طرحهای خود بدمید:
وجود ویژگیهای متعدد افزوده و asset های جدید در نرم افزار لومیون ۱۱، قدرتی دو چندان به این نرم افزار بخشیده است. و در واقع استفاده از آن، گامی ساده برای نشان دادن لذت زندگی در طراحی معماری شما و ایجاد رندرهای زیبا است که بیانگر منحصر به فرد بودن پروژه شما می‌باشد. نکته ای در مورد زندگی وجود دارد و آن این است که طراحی و به تصویر کشیدن آن در نرم افزار CAD، بسیار دشوار است. انتقال حس آرامش یک عصر پاییزی در فضای زیبا و دلپذیر یک پاسیو، چندان آسان نیست. یا هیجان و انرژی بخش خاصی از شهر در فصل تابستان. یا حس خوف همراه با شکوه، هنگام خیره شدن به کوهی پوشیده از برف، که بالای بقیه کوهها ایستاده است. زندگی، غیر قابل پیش بینی است و می‌تواند احساس آشفتگی و بهم ریختگی به همراه داشته باشد. این تجربیات فردی ما است که می‌تواند به روشهای منحصر به فردی، به دیدگاه های ما رنگ و بافت ویژه ببخشد. هرچه که باشد، یک چیز مسلم است و آن اینکه، زندگی پر از احساس است. مملو از هیجان و شور است. احساس شما در مورد یک اثر معماری، می‌تواند به اندازه شکل و فرم آن تأثیرگذار باشد. اکنون با نرم افزار لومیون ۱۱ شما می‌توانید رندرهای چشم نوازی از کارهای خود بگیرید. وقار یک عمارت زیبا در میان طبیعت، نور کم رنگ زمستان یا گرمای شدید تابستان، یک دقیقه از یک شهر شلوغ، بعدازظهرهای بارانی، صبح های تنبل آخر هفته و ... همگی اکنون با نرم افزار لومیون ۱۱ به زیبایی قابل ارائه هستند.

Image
Lumion 11 Pro
version
11