دانلود نرم افزار DS Simulia Abaqus 2023 - آباکوس ۲۰۲۳

0

دانلود نرم افزار Abaqus 2023  - آباکوس ۲۰۲۳ :

شبیه سازی محصولات امروزه اغلب توسط گروه هایی از مهندسان با استفاده از ابزارهای شبیه سازی که فروشندگان گوناگون ارائه میدهد انجام میشود تا طرح های مختلفی را ارائه دهند. استفاده از نرم افزارهای مختلف که فروشندگان گوناگون ارائه میدهد باعث میگردد تا هزینه هعای یادی را در بر داشته باشد و کارها به درستی انجام نگیرد .
Simulia  مجموعه ای است مقیاس پذیر از محصولات تجزیه و تحلیل یکپارچه ، که در اختیار مهندسین قرار گرفته است. این موضوع کمک میکند تا با صرف نظر از تخصص مهندسین شبیه سازی های خود را به خوبی با یکدیگر به اشتراک بگذارند بدون آنکه اطلاعات آنها آسیبی ببیند که یکی از آنها دانلود نرم افزار Abaqus 2023 میباشد.
مجموعه محصولات Abaqus Unified FEA راه حل های بسیار قوی و کاملی را در اختیار افراد قرار میدهد تا بتوانند مشکلات معمول و پیچیده مهندسی را به خوبی حل کنند و طیف وسیعی از کاربری ها صنعتی را پوشش میدهد. به عنوان مثال ، در صنعت خودرو سازی به کمک نرم افزار آباکوس در گروه های کاری مهندسی میتوانند بار کامل خودرو ، ارتعاش دینامیکی ، سیستم های چند بدنه ، ضربه / تصادف ، استاتیک غیر خطی، کوپلینگ حرارتی و کوپلینگ آکوستیک ساختاری را با استفاده از ساختار داده های مدل رایج و فناوری حل کننده یکپارچه در نظر بگیرند. بسیاری از شرکت ها از مزایای Abaqus Unified FEA برای تجمیع فرآیندهای ابزار خود و کاهش هزینه و بدست آوردن مزیت های رقابتی استفاده میکنند.

دانلود نرم افزار Abaqus 2023

فواید دانلود نرم افزار Abaqus 2023 - آباکوس 2023 :


•    پیش بینی دقبق رفتار محصولات در دنیای واقعی، به شرکت ها کمک میکند تا قابلیت اطمینان محصولات را افزایش دهند و این امر اعث کاهش هزینه های گارانتی میگردد.
•    کاهش قابل توجه نیاز به آزمایش فیزیکی پر هزینه.
•    زمان چرخش سریع، شبیه سازی را قادر میسازد تا بر تصمیمات در مراحل اولیه طراحی محصول تاثیر بگذارد و طراحی مجدد پر هزینه را حذف نماید.
•    افزایش بهره وری مهندسی از طریق استادندارد سازی بر روی یک قابلیت کامل برای شبیه سازی سازه

ویژگی های  دانلود نرم افزار Abaqus 2023  – آباکوس 2023 :


•    به کمک نرم افزار آباکوس 2023 میتوانید طیف گسترده ای از روش های تجزیه و تحلیل غیر خطی از جمله تنش ساختاری، دینامیک صریح، تنش حرارتی، انتقال حرارت، انتشار سیال منفذی و موارد دیگر را انجام داد.
•    نرم افزار آباکوس 2023 دارای چارچوب دینامیک خطی مدرن که شامل حل کننده های ویژه با کارایی بالا، دینامیک حالت گذرا و پایدار، پاسخ تصادفی و زیر ساخت ها است.
•    نرم افزار Abaqus 2023 دارای قابلیت مدل سازی مواد پیشرفته شامل فلزات ، پلیمرها، کامپوزیت ها، بتن و مکانیک شکست است.
•    نرم افزار آباکوس دارای قابلیت تماس عمومی قوی برای مدل سازی فعل و انفعالات پیچیده بین مجموعه های بزرگ قطعات میباشد.
•    نرم افزار Abaqus دارای حل کننده هایی با کارایی بالا میباشد که زمان انجام شبیه سازی را به حداقل میرساند.

 

Begin

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نرم افزار را نصب نمایید.

 

رمز عبور : jb-team.com

DS Simulia Abaqus 2023 نام نرم افزار
راهنمای نصب و فارسی ✔ راهنمای نصب و فعال سازی
هوشمند و کرک اختصاصی ⭐ روش فعالسازی