دانلود نرم افزار Autodesk Autocad 2018.1.2 + Offline Help - اتوکد 2018

0

دانلود نرم افزار Autocad 2018 - اتودسک اتوکد 2018 :

دانلود نرم افزار Autocad 2018 -  یک ابزار طراحی قدرتمند و محبوب میباشد. این نرم افزار هرسال با ویژگی های جدیدی ارائه میشود. اکنون در ورژن 2018 آن نیز ویژگی ها و قابلیت های جدیدی اضافه شده است که عملکرد و کیفیت نرم افزار Autocad 2018 را افزایش میدهد. جی بی دی ال در این مطلب برخی از ویژگی های جدید نرم افزار اتوکد 2018 را برای شما مطرح میکند تا کابران بتوانند با آن ها آشنا گردند. همچنین کاربرانی که تمایل به دریافت محصول فیزیکی اتوکد 2018 دارند میتوانند از طریق لینک ارائه شده محصول خود را دریافت و نمایند. و نرم افزار اتوکد 2018 را خریداری نمایند.

1-    پشتیبانی از رزولوشن های 4K در دانلود نرم افزار Autocad 2018
نرم افزار اتودسک اتوکد 2018 مشاهده میکنید که به خوبی رزولوشن های 4k که به صورت Ultra HD میباشند را پشتیبانی میکند. که عبارتند از  3840*2160 که این یکی از بالاترین رزولوشن های صفحات نمایش میباشد. در ورژن های قدیمی تر هنگامی که در اتوکد پالت ها، پنل ها و .... را در مانیتورهای با وضوح بالا باز میکردید مشاهده میکردید که جا نمیشود و به خوبی نمایش داده نمیشود.
مثلا به گونه ای بود که هنگامی که شما بر روی نماد گرافیکی نوار وضعیت کلیک میکردید کادرگفتگو باز میشد. همچنین مشاهده میکردیم که نمایش خط صاف به صورت پیش فرض همیشه فعال است. و هنگانی که یک خطی ترسیم کنیم خیلی صاف میباشد. ولی وقتی شما نمایش خط صاف را غیر فعال کنید مشاهده میکنید که جلوه های نا هموار خط مشاهده میگردد.

دانلود نرم افزار Autocad 2018

2-    افزایش عملکرد در دانلود نرم افزار Autocad 2018
نرم افزار اتوکد 2018 مشاهده میکنیم که مدل های پیچیده را به صورت روان نمایش میدهد زیرا دیگر از همان کد گذاری قدیمی استفاده نمیکند و تغییر کرده است. اکنون کاربران میتوانند تعامل های نمایشگر را مانند زوم، حرکت و طراحی مدار و ... را روان تر انجام دهند. در ورژن های قدیمی تر  اتوکد مشاهده میکنیم که وقتی ما یک طراحی 3 بعدی پیچیده طراحی میکردیم نمایشگر به ورت خودکار کیفیت کار را پایین می آورد و در سطح پایین تر نمایش میداد .

3-    بهبود رابط کاربری در دانلود نرم افزار Autocad 2018
نرم افزار اتوکد 2018 تغییر سایز پنجره Dialogue box را دارد . این ویژگی در ورژن های قدیمی تر امکان نداشته است.

برای مثال وقتی شما بر روی  پنجره OSNAP کلیک راست میکنید مشاهده میکنید که پنجره دیالوگ باکس باز میگردد. مشاهده میکنید که دارای پنجره هایی

4-    فعالیت های کاربری در دانلود نرم افزار Autocad 2018
مشاهده میکنید که در نرم افزار اتوکد 2018 وقتی پنجره ای از قعالیت های اتوکد را باز میکنید همچون : Open , New , Attach و یا ... تمامی فعالیت گذشته شما را نیز نمایش میدهد.

دانلود نرم افزار Autocad 2018

همچنین مشاهده میکنید که پنجره تنظیمات پیشنویس قابل تغییر سایز میباشد و شما میتوانید سایز آن را تغییر دهید .

5-    بهبود پنجره لایه ها:
مشاهده میکنید که در نرم افزار Autocad 2018 یکی از مواردی که به خوبی بهبود پیدا کرده پنجره لایه ها میباشد که به خوبی قابل دسترس شده و در منوی تولبار قرار گرفته است و دسترسی به آن بسیار آسان تر شده است. این قابلیت به گونه ای  ارزشمند است که اگر در  حال حاضر در حال انجام هر کاری هستید آن را رها کرده و منوی لایه ها را  به منوی دسترسی آسان خود سریعا اضافه نمایید تا بهترین استفاده را ببرید.

دانلود اتوکد 2018

6-    دسترسی بهتر به نوار وظیفه :
مشاهده میکنید که در اتوکد 2018 به راحتی میتواندی با یک کلیک راست ساده منوی کشویی را مشاهده نمایید که دسترسی کامل را به ویژگی های منوی نوار وظیفه میدهد . شما به راحتی میتوانید کارهای خود را انجام دهید .

نوار وظیفه در اتوکد 2018

7-    انتخاب طرح :
شما در این ورژن از نرم افزار اتوکد به خوبی میتوانید طرح خود را انتخاب نماییید حتی اگر طرح شما بزرگتر از پنجره نمایش شما باشد کافیست موس خود را حرکت داده و یا زوم خود را تغییر دهید و این حرکت بدون اینکه انتخاب شما کنسل شود ادامه میشود.

نحوه انتخاب در اتوکد 2018


همچنین یکی دیگر از قابلیت های انتخاب این است که در نرم افزار Autocad 2018 وقتی یک خط دارای شکاف باشد به خوبی با قابلیت DGN خطوط به راحتی میتوانید با انتخاب بخشی از خط یا خطوط یک شی را بطور کامل انتخاب نمایید.

خطوط شکسته در اتوکد 2018

8-    بهبود فایل های ورودی به اتوکد :
مسیر پیش فرض برای نرم افزار اتوکد در حال حاضر به صورت Ralative میباشد. اگر تمایلی به این حالت ندارید. با سیستم جدید راه اندازی شده کافیست دستور REFPATHTYPE را وارد کرده و مسیر پیش فرض خود را تغییر دهید و تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید .
تا قبل از ور ژن 2018 نرم افزار اتوکد Relative تا زمانی که طرحی ذخیره نشود در دسترس نبود. اکنون ولی مشاهده میکنید که Ecternal References به صورت مسیر کامل با یک ستاره نمایش داده شده واین حالت تا زمانی که نقشه شما ذخیره گردد نمایش داده میشود.
اتوکد هنگامی که فایلی را ذخیره میکند مسیر های نسبی که با آن طرح ربط دارند را به روز رسانی میکند.

Retrival در اتوکد 2018

شما مشاهده میکنید که با کلیک راست بر روی External References شامل دو گزینه جدید است که یکی از گزینه های New Path و گزینه بعدی Find and replace میباشد.

External Refrences در اتوکد 2018

9-    بهبود قابلیت اضافه کردن فایل PDF :
در ورژن 2017 نرم افزار اتوکد مشاهده کردید که قابلیت وارد کردن فایل های PDF به نرم افزار اتوکد اضافه شد، و در نرم افزار اتوکد 2018 این قابلیت بهبود پیدا کرد و به ارتقا یافت و پشتیبانی از SHX Text Recognition به آن اضافه گردید.

Import pdf در اتوکد 2018

ابن قابلیت چرا اهمیت دارد ؟ نرم افزار Adobe Acrobat فونت های SHX را تشخیص نمیدهد به همین دلیل فونت ها به صورت اشکال هندسی ترجمه میشود. ولی در نرم افزار Autocad 2018 این اشکال هندسی را بر اساس فونتی که مشخص میکنید میتوانید به عنوان یک متن مشخص نمایید تا قابل تشخیص باشد.

IMport PDF in autocad 2018


موارد دیگری نیز در Import PDF اضافه شده است که عبارتند از  :


•    اکنون پیش نمایش فایل ها هنگام Import & Attach فایل های PDF نمایش داده میشود.
•    مشکلات مربوط به وارو نه بودن متن حل شده است.
•    مقیاس بندی فایل های PDF بهبود یافته است.
•    پشتیبانب بهتر از داده های فرم.

 

Autodesk Autocad 2018 نام نرم افزار
آموزش نصب فارسی ✔ آموزش نصب و فعالسازی
هوشمند 🌟 روش فعاسازی
Begin

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید.

 

رمز عبور : jb-team.com

Solution:

System requirements for AutoCAD Architecture 2018
Operating System
  • Microsoft Windows 10 (64-bit only)
  • Microsoft Windows 8.1 with Update KB2919355 (32-bit & 64-bit)
  • Microsoft® Windows® 7 SP1 (32-bit & 64-bit)

Note: AutoCAD Architecture 2018 is not supported on the 32-bit version of Windows 10

CPU Type 32-bit: 1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) processor
64-bit: 1 gigahertz (GHz) or faster 64-bit (x64) processor

(See section above for supported operating systems)
Memory 32-bit: 2 GB (3 GB recommended)
64-bit: 4 GB (8 GB recommended)
Display Resolution Conventional Displays:
1360 x 768 (1920 x 1080 recommended) with True Color

High Resolution & 4K Displays:
Resolutions up to 3840 x 2160 supported on Windows 10, 64 bit systems (with capable display card)
Display Card Windows display adapter capable of 1920 x 1080 with True Color capabilities and DirectX® 9 ¹. DirectX 11 compliant card recommended.

High Resolution & 4K Displays:
Windows display adapter capable of resolutions up to 3840 x 2160 and manufacturer-recommended for high resolution applications with True Color capabilities and DirectX9 ¹. DirectX11 compliant card recommended.

¹ DirectX 9 recommended by supported OS
Disk Space Installation 10.0 GB
Browser Windows Internet Explorer® 11 or later
Network Deployment via Deployment Wizard.

The license server and all workstations that will run applications dependent on network licensing must run TCP/IP protocol.

Either Microsoft® or Novell TCP/IP protocol stacks are acceptable. Primary login on workstations may be Netware or Windows.

In addition to operating systems supported for the application, the license server will run on the Windows Server® 2012, Windows Server 2012 R2, and Windows 2008 R2 Server editions.

Citrix® XenApp™ 7.6, Citrix® XenDesktop™ 7.6.
Pointing Device MS-Mouse compliant
Digitizer WINTAB support
Media (DVD) Download or installation from DVD
ToolClips Media Player Adobe Flash Player v22 or up
.NET Framework .NET Framework Version 4.6