دانلود نرم افزار Autodesk Powermill Ultimate 2024 x64 - اتودسک پاورمیل 2024

0

دانلود نرم افزار Autodesk PowerMill 2024 - اتودسک پاور میل ۲۰۲۴ :

یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای صنعت ماشین کاری که به کمک کامپیوتر انجام میشود نرم افزار Powermill – پاورمیل میباشد. نرم افزار Powermill  ابتدا توسط شرکت Delcam توسعه و ارائه گردید که قابلیت های مختلف و گوناگونی داشته و توانست طرفداران زیادی را برای خود پیدا نماید و در صنایع مخلف همچون قالب سازی ، خودرو سازی، قطعه سازی، هواپیما سازی و ... کاربرد دارد. به کمک نرم افزار Powermill میتوانند جهت حرکت ابزار دستگاه های CNC را تعیین نمایند. در زمینه کاری CNC بسیار نرم افزارهای گوناگونی وجود دارد ولی معروف ترین و قدرت مند ترین نرم افزار در میان تمامی نرم افزارها، نرم افزار Powermill – پاور میل میباشد. شرکت اتودسک بسیاری از نرم افزار های شرکت Delcam  را خریداری کرده و خود آن را گسترش داده است که یکی از این نرم افزار های نرم افزار پاور میل میباشد. که امکانات جدید و فراوانی توسط شرکت اتودسک در نرم افزار Powermill – پاورمیل قرار داده شده است. نرم افزار Powermill 2024 – پاورمیل جزو نرم افزارهایی میباشد که استراتژی خاص خود را در زمینه های خشن کاری، پرداخت کاری های معمولی و یا باسرعت بالا ، همچنین ابزارهای مختلف و گسترده ای را در بر میگیرد که شامل دستگاه های CNC معمولی و یا پیشرفته ( 5 محوره) میباشد که میتواند بهترین مسیر را برای ابزار ها جهت حرکت روی قطعه های کار تعیین کند که به وسیله آن میتوان به صورت هوشمندانه ماشینکاری نمود و کیفیت ماشین کاری را بالا برد . و درنتیجه باعث کاهش هزینه ها و بهبود راندمان کاری میگردد.
در ورژن اتودسک پاورمیل 2024 ویژگی ها و پیشرفت های جدید اضافه شده است که به معرفی برخی از آن ها میپردازیم. 

دانلود نرم افزار Autodesk PowerMill 2024

بهبود های Flowing Finishing در دانلود نرم افزار Autodesk PowerMill 2024:
با کمک روش Flowing Finishing به راحتی میتوانید محاسبات خود را به صورت گام به گام جلو ببرید . بین On Surface و Tool Tip یکی را باید انتخاب نمایید. 
روش On Surface روش اصلی میباشد که همراه با استراتژی های مربوط به خود بود. استپ اور مستقیما بر روی سطح مدل اندازه گیری میشود. روش Tool Tip روش جدیدی میباشد که این امکان را به شما میدهد تا مسیرهای ابزار را بدون نیاز به استفاده از الگوهای جاسازی شده ایجاد کنید . هنگامی که ابزار با مدل تماس میگیرد، استپ اوور نسبت به موقعیت راس اندازه گیری میشود. روش جدید همچنین شامل گزینه ای برای ایجاد مسیرهای ابزار پیوسته و مارپیچی برای کمک به ایجاد سطح بهتر میباشد. 
ابزار Tool Tip هنوز هم از Undercuts پشتیبانی نمیکند ولی این امکان را به کاربران میدهد تا مسیرهای ابزار را با کیفیت بهتر و برش برش خورده با تلاشی کمتر در برنامه نوسی های CAD انجام دهند.به خصوص در اشکال هندسی میتوانید به راحتی گوشه های داخلی را به خوبی طراحی نمایید . 

سایر پیشرفت ها در دانلود نرم افزار Autodesk PowerMill 2024 : 
استراتژی تکمیل سطوح شیبدار اکنون شامل یک گزینه فیلتر برای حذف مناطق مسطح کوچک میباشد. برای اینکه بدانید کدام یک از مناطق مسطح را باید حذف نمایید ، از گزینه های حداقل عرض استفاده نمایید. 

Begin
برچسب ها

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید 

Operation System: Windows 10 (64 bit) , Windows 11 (64bit)

CPU : Multiple core 64-bit processor, such as Intel® Core™ i7 or Intel® Core™ i9

Memory : 16 GB RAM or more recommended for demanding parts