رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود نرم افزار Matlab R2023a - متلب ۲۰۲۳ ای

0

دانلود نرم افزار Matlab R2023a - متلب ۲۰۲۳ ای :

نرم افزار Matlab شامل برنامه ها، ابزارهایی تعاملی و دارای عملکردهای سطح بالایی میباشد که در انجام کارها بدون کدنویسی کمک میکند و کارها را آسان میکند. همین ابزارها با تولید خودکار کد مورد نیاز برای تولید و مستند سازی نتایج، کاری را انجام میدهد که در باز نشانی نتایج کمک میکند و آن را تقویت مینماید.
در دانلود نرم افزار Matlab R2023a شما میتوانید با اجرای دستورات به صورت تعاملی با نتایج فوری به سرعت شروع کنید .
•    ایجاد یک جدول محوری برای خلاصه کردن داده های جدولی با استفاده از توابع محوری در نرم افزار Matlab R2023a
•    با کمک توابع Trenddecomp که از ورژن R2021b به بعد قرار داده شده است میتوانید داده ها را به روند بلند مدت و فصلی تجزیه کنید.

دانلود نرم افزار Matlab R2023a

Live Editor Task در دانلود نرم افزار Matlab R2023a :
•    شما میتوانید به راحتی رابط های ساده نقطه ای و کلیک را به یک اسکریپت تبدیل نمایید تا به خوبی بتواند مجموعه ای از عملیاتی که شما مورد نظرتان هست را به خوبی انجام دهد.
•    در نرم افزار Matlab R2023a شما میتوانید به خوبی داده های را وارد نمایید تا اسکریپت های مورد نظر را بسازید
•    یکی از ویژگی هایی که از ورژن 2021b در نرم افزار متلب قرار داده شده است جمع بندی ، تبدیل و فیلتر کردن گروه های داده و مرکز و مقیاس داده ها میباشد .
•    یکی دیگر از ویژگی هایی که از ورژن 2021a در نرم افزار متلب قرار داده شده است ایجاد و کاوش تصویر سازی برای انواع داده های شما میباشد.

 

برنامه های متلب :
برنامه های کاربردی و تعاملی در نرم افزار Matlab R2023a را میتوان برای تکمیل وظایف و گردش های کاری رایج بدون نوشتن کد استفاده کرد.
•    یکی از این ابزار، پیش پردازش و سازماندهی داده های ستون محور با استفاده از برنامه Data Cleaner میباشد که از ورژن 2022a در نرم افزار متلب قرار داده شده است.
•    یکی دیگر از این ابزار، ابزار مدیریت سخت افزار میباشد که میتوانید سخت افزار خود را با نرم افزار متلب مطابقت داده و متصل نمایید.
•    ابزار دیگر که بسیار کاربردی میباشد، ابزار شناسایی و رفع مشکلات سازگاری با نسخه فعلی نرم افزار متلب میباشد که با استفاده از برنامه Code Compatibility Analyzer مورد استفاده قرار میگیرد .

 

توسعه نرم افزار در دانلود نرم افزار Matlab R2023a :
با افزایش دامنه و پیچیدگی کار – فراتر از آنچه ابزارهای تعاملی پشتیبانی میکنند . زبان برنامه نویسی متلب همراه با شما رشد میکند و طیف وسیعی از قابلیت ها را ارائه میدهد که توسعه نرم افزار تکراری را با تسهیل توسعه ، اشتراک گذاری ، اجرا و نگهداری میکند و برنامه های شما را پشتیبانی مینماید.
•    شما میتوانید در نرم افزار متلب R2023a میتوانید مشکلات کد را به صورت تعاملی ( برنامه های تحلیل گر کد ) یا با استفاده از عملکرد های تعمیر به صورت برنامه نویسی پیدا کرده و برطرف نمایید.
•    در دانلود نرم افزار Matlab R2023a شما میتوانید برنامه های آزمایشی که نوشته اید را اجرا کرده و نتایج را با استفاده از برنامه های مرورگر تست مشاهده نمایید.
•    با استفاده از ابزار ساخت که از ورژن 2022b در نرم افزار متلب ارائه شده است میتوانید وظایف ساخت نرم افزار را به روشی یکنواخت و کارآمد ایجاد و اجرا نمایید .
•    ابزار دیگر که بسیار کاربردی میباشد، ابزار شناسایی و رفع مشکلات سازگاری با نسخه فعلی نرم افزار متلب میباشد که با استفاده از برنامه Code Compatibility Analyzer مورد استفاده قرار میگیرد
•    با استفاده از ابزار Class Diagram Viewer که از ورژن 2021 در نرم افزار متلب قرار گرفته است میتوانید نمودارهای کلاس گرافیکی ایجاد نمایید تا سلسله مراتب کلاس و جزئیات کلاس را کشف نمایید.

Matlab 2023a

متلب و پایتون :
از خوبی های نرم افزار متلب این است که یک ادغام دورفه و انعطاف پذیر با بسیاری از زبان های برنامه نویسی را فراهم میکند که یکی از این نرم افزار ها نرم افزار پایتون میباشد.

•    در نرم افزار متلب 2023 شما میتوانید انواع تاریخ و زمان را به یکدیگر تبدیل نمایید و در انواع NumPy و Python به کار گیرید.
•    شما به راحتی میتوانید به راحتی آرایه های  NumPy را مستقیما به توابع Matlab منتقل نمایید .
•    در نرم افزار متلب شما میتوانید با استفاده از Name=Value برای ارسال آرگومان های کلیدواژه به توابع پایتون استفاده نمایید.
•    در نرم افزار متلب شما میتوانید فای های پایتون را مشاهده و ویرایش کرده و برجسته سازی نمایید .

مطابق با راهنمای موجود در پوشه JB-TEAM نرم افزار را نصب نمایید

 

رمز : jb-team.com

Windows 11
Windows 10 (version 20H2 or higher)
Windows Server 2019
Windows Server 2022

Operating System

Minimum: Any Intel or AMD x86–64 processor
Recommended: Any Intel or AMD x86–64 processor with four logical cores and AVX2 instruction set support
Note: A future release of MATLAB will require a processor with AVX2 instruction set support

Processor

 

Minimum: 4 GB
Recommended: 8 GB For Polyspace, 4 GB per core is recommended

RAM

4.0 GB for just MATLAB
5-8 GB for a typical installation
31.5 GB for an all products installation
An SSD is strongly recommended

Storage

No specific graphics card is required, but a hardware accelerated graphics card supporting OpenGL 3.3 with 1GB GPU memory is recommended. GPU acceleration using Parallel Computing Toolbox requires a GPU that has a compute capability 3.0 or higher. For more information, see GPU Support by Release.

Graphics

 

مطالب مرتبط

premium download