رفتن به محتوای اصلی
x

دانلود PTC Creo 9 - پی تی سی کریو 9

سازنده
حجم 5GB
سطح begin
0

دانلود PTC Creo 9 - کریو

یکی از شرکت های بزرگی که در زمینه توسعه و ساده کردن طراحی اقدام کرده و نرم افزارهای گوناگون را ارئه کرده است شرکت PTC میباشد شرکت PTC نرم افزار PTC Creo9  - کریو  را جهت طراحی با ابزار CAD همراه با فناوری های به هم پیوسته جهت توسعه و ساده کردن انجام طراحی ها ارائه کرده است.
نرم افزار PTC Creo 9  - کریو در فناوری های UnitTM قرار میگیرد و توانایی استفاده از فایل های CAD از سیستم های مختلف را در محیط نرم افزار به ارمفان می آورد. این بسته همچنین از طریق ابزار طراحی مفهوم یک‌پارچه و قدرتمند آن انجام هرنوع طراحی‌ انتزاعی در محیطی با جزئیات طراحی فراوان را به کاربر می‌دهد. هدف از تمام این ابزارها، تمرکز کاربر بر روی خلاقیت و کیفیت بیشتر در طراحی‌اش است. با قابلیت تبدیل داده‌ها در صورت نیاز، و فقط و فقط تبدیل داده‌ای که نیاز به تغییر دارد، شرکت‌ها در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی خواهند کرد. به بیانی دیگر، در شرایطی که تیم توسعه نیاز به استفاده از فرمت‌های دیگر CAD پیدا می‌کند، فناوری به هم پیوسته نرم‌افزار به طراحان امکان ساخت و حفظ طرح‌ها بین Creo و دیگر داده‌های CAD را می‌دهد. این عمل امکان صرفه جویی در وقت با حفظ محیط طراحی و نرفتن به محیط دیگر برای ایجاد طرحی دیگر و بعد کنار هم قرار دادن طرح‌ها را به طراح می‌دهد.

یکی از مزایا و خوبی هایی که دانلود PTC Creo 9 از سایت جی بی دل دارد این است تمامی نرم افزارها تست شده و دارای کرک اختصاصی بوده که کار را برای کاربران ساده کرده است تا به راحتی بتوانند نرم افزار مورد نظر خود را نصب نمایند . همچنین چنانچه شما نیاز به دریافت محصول فیزیکی دانلود PTC Creo 9 داشته باشید میتوانید از طریق خرید نرم افزار PTC Creo 9  تهیه نمایید.

دانلود PTC Creo 9

قابلیت‌های کلیدی دانلود PTC Creo 9 - کریو :


•    مدل‌سازی بر پایه Solid به جای سطح (Surface)
•    اعمال تغییرات به صورت Real-time بر روی کل قطعه
•    امکانات نما و برش از چند زاویه
•    ایجاد شیب‌ها، Round و پخ‌های مورد نیاز در سطوح جدایش
•    اعمال انقباض (Shrinkage) در سه جهت مختصات
•    طراحی و ایجاد مدل ماهیچه، تکیه گاه و سر ماهیچه
•    ارسال دستورات ماشین‌کاری و گرفتن G-Code
•    و ...

 

مطالب مرتبط

premium download