دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2022 - اس کیو ال سرور

0

دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2022 - اس کیو ال سرور  2022 :

Microsoft SQL Server  از جمله نرم افزارهای قدرتمند که در جهت مدیریت انواع بانک های اطلاعاتی مورد استفاده قرار می گیرد. در نرم افزار  Microsoft SQL Server ابزارهای بسیار مختلفی وجود دارد که در ایجاد و مدیریت پایگاه داده ها و بانک های اطلاعاتی به کاربران بسیار کمک میکند و میتوان از آن ها استفاده کرد و به کمک  آنها یک بانک عظیم اطلاعاتی ایجاد کنید و بر روی اطلاعات موجود در آن مدیریت نمایید. علاوه بر این یکی از ویژگی های مهم این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد که سبب شده تا کاربران با خیال راحت از آن برای محافظت از اطلاعات خود استفاده نمایند.


دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2022  به گونه ای طراحی گردیده که تمامی کاربران  بتوانند از آن استفاده کنند به عنوان مثال در بسیاری از کشورها به منظور مدیریت بانک های اطلاعاتی محرمانه خود از این نرم افزار بهره میگیرند و همچنین یک کاربر عادی به آسانی میتواند از نرم افزار Microsoft SQL Server برای مدیریت اطلاعات خود در ویندوز و یا وب سایت شخصی خود استفاده کند. تا به امروز مایکروسافت نسخه های مختلفی از این نرم افزار را منتشر نموده که نسخه 2022 جدید ترین نسخه آن می باشد و در مقایسه با نسخه های قدیمی، امکانات جدیدی به آن اضافه شده و ویژگی های قدیمی برنامه نیز ارتقا یافته است. برخی از ویژگی های دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2022 شامل امکان جدید Master Data Services برای مدیریت متمرکز SQL Server های مختلف، بهبود عملکرد هسته Database نرم افزار، امکان جدید Backup Compression به منظور کاهش حجم نسخه پشتیبان اطلاعات، پردازش تا 64 پروسه به صورت همزمان، امکان جدید Configuration Servers برای مدیریت چندین سرور، پشتیبانی از فایل های با فرمت XML، بهبود عملکرد قسمت های Analysis Services, Integration Services, Replication, Reporting Services, Service broker و ... می باشد.

دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2022

امکانات و ویژگی‌های دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2022 - اس کیو ال سرور   :

  • ذخیره و مدیریت انواع بانک‌های اطلاعاتی و پایگاه‌های داده
  • مدیریت دیتابیس‌ها با دو روش OLTP (مخفف OnLine Transaction Processing و به‌معنی پردازش برخط تراکنش)  و روش     OLAP   (مخفف OnLine Analytical Processing و به‌معنی پردازش تحلیلی برخط)
  • امکان کار با پایگاه‌های داده‌ی بسیار حجیم
  • امنیت بسیار بالای ذخیره‌سازی و بازیابی
  • تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان به‌آسانی و با حجم کم
  • امکان جست‌وجوی FullText برای افزایش سرعت
  • سازگاری کامل با خدمات ابری
  • امکان دسترسی هزاران کاربر به‌طور همزمان دیتابیس‌ها
  • قابلیت گزارش‌گیری کامل و پیشرفته
  • و…

 

Begin

مطابق با راهنمای نصب موجود در پوشه JB-TEAM نصب نمایید

 

پسوورد : jb-team.com